Dobry biznes jest jak drzewko owocowe – czasami rozrasta się tak szybko, że tu i ówdzie trzeba go przyciąć. Aby lepiej sfocusować się na priorytetowych działaniach, ogłaszam wyprzedaż części Grupy Dutkon.pl: domeny, marki i serwisy, których rozwój przekażę innym osobom. 

 

Na sprzedaż / for sale:.


 

Domena internetowa Euro-2024.com (utrzymywana nieprzerwanie od 2007 r.)

– w 2024 r. euro-2024.com będzie drugą (po euro2024.com) najbardziej pożądaną i wartościową domeną w Europie; z każdym rokiem, przybliżającym nas do 2024, jej wartość rośnie w tempie geometrycznym.

Cena domeny (bez negocjacji): 97.000 EUR (cena ważna do końca roku 2023; od 2024 będzie 134.000 EUR)

euro-2024-com-expected-value-growth


Firma edytorska nr 1 w Polsce Korekto.pl, w tym:

 • domena i marka Korekto.pl,
 • witryna internetowa wraz z całym contentem i dostępem do panelu administracyjnego,
 • logotyp, tagline „Profesjonalna korekta i redakcja teksów”,
 • profil na Facebooku,
 • baza korektorów współpracujących,
 • pełne know how: szablony e-maili, arkusze Excel, metodologia wycen, zasady negocjowania z klientami, warunki utrzymania firmy na 1 miejscu w Polsce przy zachowaniu relatywnie wysokich stawek dla klientów i wykonawców,
 • pomoc w wydzieleniu Korekto do osobnej spółki z Grupy Dutkon.pl Ltd (brytyjska spółka limited, z opieką księgową, wolna od VAT, ZUS i innych składek, ze zoptymalizowanym podatkiem dochodowym).

Przychody firmy Korekto.pl (a więc i jej watość) rosną sukcesywnie:

  • rok 2022 (r/r w stosunku do 2021): +17,06% (odczyt: styczeń 2023)
  • rok 2021 (r/r w stosunku do 2020): +10,24%
  • rok 2020 (r/r w stosunku do 2019): +6,63%
  • rok 2019 (r/r w stosunku do 2018): +52,37%
  • rok 2018 (r/r w stosunku do 2017): +21,30%
  • rok 2017 (r/r w stosunku do 2016): +60,58%

Cena serwisu: 5,84 mln PLN netto*

* Wycena szacunkowa, obowiązująca w styczniu 2023, wykonana wg wzoru:

W chwili sprzedaży zostanie wykonana aktualna kalkulacja wg powyższego wzoru. Możliwa sprzedaż 100% firmy lub od 51 do 95% udziałów w jej przyszłych przychodach.


sprzedane-wolnyodzus


Firma audytorska Audite.pl (nr 1 w Polsce pod względem audytów ofert Allegro), w tym:

 • domena i marka Audite.pl (obecnie domena prowadzi do podstrony w Evolu.pl),
 • witryna internetowa wraz z całym contentem i dostępem do panelu administracyjnego (obecnie wygaszona, ale w każdej chwili gotowa do aktywacji),
 • logotyp,
 • tagline „Poprawimy Twój e-biznes!”,
 • pełna autorska unikalna i skuteczna metodologia badania ofert sprzedażowych – metodologia ta jest nieustannie rozwijana i udoskonalana od 2007 r. Ponad 70-stronicowa check-lista pozwala w ciągu 60-120 minut wykonać pełen audyt dowolnej oferty Allegro i stworzyć raport z wytycznymi znacząco zwiększającymi sprzedaż,
 • pełne know how: check-lista (wzorzec bazowy audytu Allegro + wzorzec bazowy audytu dowolnej strony WWW), szablony e-maili, metodologia wycen, zasady negocjowania z klientami, warunki utrzymania firmy na 1 miejscu w Polsce przy zachowaniu relatywnie wysokich stawek dla klientów (nowy właściciel Audite.pl otrzyma do 20 godz. przeszkolenia i przekazania całego systemu).

Cena serwisu:  499.000 PLN  299.000 PLN [niższa cena w związku z ograniczaniem działalności audytorskiej]


Wszystkie ceny są cenami netto. Wystawcą faktury jest spółka Grupa Dutkon.pl Ltd, zarejestrowana w Wielkiej Brytanii.

Zainteresowany? Kontakt: [email protected]

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Sprzedaz lista.pl to druga pod wzgledem wartosci transakcja na polskim rynku domen w tym roku. Na pierwszym miejscu znajduje sie oczywiscie zakup domeny play.pl przez siec komorkowa Play za szacowana kwote nawet kilku milionow zlotych.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko