Niedawno miała miejsce premiera kinowa filmu „Mój dług”. Teraz czas na książkę (opracowanie i patronat: Korekto.pl oraz Evolu.pl). 


W 1999 r. cała Polska żyła wstrząsającymi losami Sławka Sikory i Artura Brylińskiego – młodych przedsiębiorców, którzy w 1993 r. zabili swoich oprawców. Historię zekranizował Krzysztof Krauze w najgłośniejszym polskim filmie tamtych czasów, „Dług” (wyst. m.in. Robert Gonera, Andrzej Chyra, Jacek Borcuch, Cezary Kosiński).

Po blisko 30 latach od tamtych dramatycznych wydarzeń, Sławek Sikora postanowił raz jeszcze i na nowo opowiedzieć swoją historię. Ale tym razem koncentrując się na tym, co przeżył przez 10 lat w więzieniu (od chwili skazania na „ćwiarę”, czyli 25 lat pozbawienia wolności, do momentu ułaskawienia przez prezydenta Kwaśniewskiego). Tak powstał film „Mój dług”, który 25 lutego 2022 wszedł na ekrany kin (reżyseria: Denis Delić i Bogusław Job; wyst. m.in.: Bartosz Sak jako Sikora, Piotr Stramowski, Olga Bołądź).

 

Przy okazji premiery filmu ruszyły też prace nad nowym wydaniem książki Sławka „Mój dług”, która w dużym stopniu stała się podstawą scenariusza. Książka ukaże się jeszcze w tym roku, a patronem wydania oraz firmą odpowiedzialną za korektę, redakcję, skład i projekt okładki będą Korekto.pl i Zakrzewska.art.

Jeśli chcesz dostać jednorazowe powiadomienie, gdy książka będzie dostępna, zapisz się na listę:

Zobacz też:

PS Udostępnij swoim znajomym na Fb i w innych soc-mediach. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko