Jakie zasady sprawdzają mi się w biznesie? Dlaczego nigdzie nie podaję numeru telefonu? Którzy z VIP-ów odmówili udziału w „Biblii e-biznesu 3.0”? Co wspólnego miała praca nad tym projektem z… zajęciem Czechosłowacji w 1938? I dlaczego – mogąc zaprosić na kolację dowolnego człowieka (także z dalszych czasów), Dutko zaprosiłby… Czyngis-chana i Hitlera?

Z okazji premiery „Biblii e-biznesu 3.0”Magdalena Pawlowska z podcastu „Marketing Masterclass” poddała mnie ciekawemu przesłuchaniu, w którym odpowiadam na powyższe pytania (i garść innych). Zapraszam do wysłuchania rozmowy:
Tego podcastu posłuchać możesz również w Spotify oraz w iTunes.
A jeśli nie masz jeszcze „Biblii e-biznesu”, uzbroisz się w nią (najlepiej – w jednym z pakietów promocyjnych) tu:

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

"Biblia e-biznesu 3.0" + 2 książki gratis!