24 ekspertów (współautorów „Biblii e-biznesu 3.0”) i 3 dni zajęć on-line… zupełnie za darmo – to kolejna edycja konferencji „Marketing Tu i Teraz”!


Pytanie jest jedno: Jak zwiększyć rentowność swojego e-biznesu? Odpowiedzi, sposobów i możliwości – są setki! Poznaj je od najlepszych ekspertów, którzy od lat z doskonałymi wynikami prowadzą własne projekty, ale też pomagają osiągać spektakularne wzrosty swoim klientom!


Dla kogo?

  • Dla osób, które chcą poprawić efektywność swojej sprzedaży
  • Dla właścicieli firm, którzy chcą usprawnić swój e-marketing
  • Dla osób, które chcą poznać prawo w e-marketingu
  • Dla właścicieli e-commerce w Polsce i w Europie

Tematy:


Zajmij miejsce:
www.marketingtuiteraz.pl


Zamów „Biblię e-biznesu 3.0” + szkolenie „E-biznes do Kwadratu” 80% taniej:


Zamów audyt swojej e-oferty (z bonusami!):

Audyt oferty Allegro - Maciej Dutko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko