Jakie błędy lubi (!) popełniać Dutko? Czy istnieje wzór na idealną e-ofertę? Jak audyt może poprawić sprzedaż? O tym w najnowszym odcinku „Przygód Przedsiębiorców”!


Adrian Gorzycki do tego nagrania ściągał mnie przez dwa lata, bo wciąż jakoś nie po drodze było się spotkać. W międzyczasie to ja ściągnąłem go do „Biblii e-biznesu 3.0” (www.bibliae-biznesu.pl), do której wraz z Bartoszem Kolankiem napisali kapitalny rozdział o tym, jak wykorzystać Youtube jako dźwignię biznesową (polecam!). Wreszcie udało się spotkać, a Adrian rwał ze mnie pasy żywcem rozżarzonym żelazem (każcie to powtórzyć anglikowi…). Obejrzyj i daj znać w komentarzu, czy warto było!

Z przesłuchania dowiesz się m.in.:

  • jakie błędy i dlaczego „lubi” popełniać Dutko,
  • dlaczego nie prowadzę listy mailingowej i dlaczego nie cierpię e-mail marketingu,
  • czy audyty e-ofert są skuteczne i jakie błędy najczęściej popełniają e-sprzedawcy,
  • czy istnieje uniwersalny wzór na skuteczną ofertę,
  • jakiej genialnej dźwigni sprzedażowej uparcie nie stosują e-sprzedawcy, mimo że jest ona cholernie skuteczna, prosta, darmowa, szybka do wdrożenia i legalna,
  • jak to możliwe, że moje Korekto.pl jest firmą dość droga, mamy też dość długie terminy realizacji, a mimo to jesteśmy prawdopodobnie firmą numer 1 w Polsce – jak radzimy sobie z cenodajską konkurencją,
  • dlaczego niezamawiany fidbek od klienta jest 100 razy cenniejszy niż szablonowa ankieta.

Posłuchaj:

Linki awaryjne (w razie problemów z odtworzeniem materiału): https://youtu.be/ueG9EIfd2fw lub https://youtu.be/mYPn4g4iWAs

A jeśli chcesz więcej [wcześniejszych] wywiadów z Dutkoniem (śledztwa prowadzili m.in. Marek Jankowski, Bartosz Orzewski, Jacek Antczak, Marcin Pieleszek, Aleksander Majewski, Magdalena Pawłowska, Monika Nowak-Flis, Marcin Kosiński, Dawid Dowbusz, Tomasz Maciejewski), to większość z nich znajdziesz tu: https://evolu.pl/category/lampka-po-oczach-wywiady.

PS Jeśli materiał spodobał Ci się, udostępnij go, proszę, swoim znajomym na Fb czy w innych soc-mediach – niech również skorzystają. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko