24 maja w Poznaniu odbędzie się konferencja pt. „Wirtualny biznes w prawdziwym świecie – eksperci o firmach w sieci”. Zapisz się bezpłatnie!

Tematem przewodnim imprezy będzie biznes internetowy ukazany z różnych punktów widzenia: eksperta w dziedzinie e-handlu, potencjalnego inwestora oraz instytucji udzielającej dofinansowania.

Program konferencji:

Godzina Temat wystąpienia Prelegent
9:30-10:00Rejestracja uczestników
10:00-10:15Powitanie uczestnikówprof. UAM dr hab. Jacek Guliński Prorektor UAM ds. programów europejskich i współpracy z gospodarką
10:15-10:35Podsumowanie dotychczasowych działań projektu „Akademik Przedsiębiorczości”Jacek Wajda UCITT UAM Anna Tomtas-Anders Fundacja ProRegio
10:35-11:0010 rad jak poderwać inwestoraMichał Romanowski

SpeedUp Group

11:00-11:30100 pytań do… Promotora Przedsiębiorczości AkademickiejAnna Tomtas-Anders Fundacja ProRegio
11:30-12:00Przerwa na kawę
12:00- 13:003 ważne słowa o e-biznesie: marketing, sklep, trendy.Maciej Dutko Dutkon.pl
13:00-13:30Prawdziwe pieniądze na wirtualny biznes: jak aplikować o dotacje.Tomasz Lewandowski Regionalna Instytucja Finansująca WARP
13:30-14:00Lunch

Osoby zainteresowane założeniem firmy opartej w głównej mierze o Internet będą miały też okazję zapoznać się z ofertą jednostek wspierających tego typu działania; wśród nich będą:

  • Inkubator Technologiczny Poznańskiego Parku Naukowo Technologicznego Fundacji UAM,
  • Preinkubator Akademicki UAM,
  • Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości,
  • Wydział Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Poznania,
  • Fundacja ProRegio.

Konferencja odbędzie się 24 maja 2011 w Sali im. Lubrańskiego w Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Wieniawskiego 1). Chęć udziału należy zgłosić do 23 maja mailem ([email protected]) lub telefonicznie: (061) 829 24 22.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko