Kolejna edycja szkolenia „E-biznes do Kwadratu” za nami. Frekwencja w Warszawie: 100%; popyt na wiedzę o e-biznesie wśród świadomych Sprzedawców – ogromny. Zobacz zdjęcia! 

Dziękuję Uczestnikom za przedynamiczne spotkanie i aktywny udział. Dawajcie znać, jak idzie wdrażanie zmian, no i przede wszystkim – czy zyski już poszybowały w górę.
Chętnych na wzrosty sprzedażowe od kilkuset do kilku tysięcy procent zapraszam też na ostatnią już edycję szkolenia, tym razem w Gdańsku (28 maja). Mamy ostatnie wolne miejsca i ciekawą ofertę Last Minute (piszcie na [email protected]).

Dziś wieczorem (24 maja) zamykamy zapisy, zatem do boju!

Ps. Szkolenie w Gdańsku odbędzie się w profesjonalnym i komfortowym Hotelu Arkon – wyjazd do Trójmiasta można więc połączyć z przyjemnym przedwakacyjynym wypadem nad morze.

 

Zobacz, jak było na szkoleniach w Warszawie i Krakowie:

3 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Ja również miałem na 100% trafioną okazję uczestnictwa w szkoleniu „E-biznes do Kwadratu” [Warszawa, 06.04.2014, edycja VIII].
    Polecam to szkolenie NIE TYLKO początkującym Allegrowiczom, ale również średnio- i zaawansowanym ze względu na dużą liczbę omówionych i bardzo skutecznych technik sprzedażowych, o których istnieniu nawet zaawansowani e-handlowcy nie zdają sobie sprawy.

    Ooo!, i nawet jestem na 2 zdjęciach 🙂

    • Gdańsk dopiero przed nami (28 maja). Co do wcześniejszych edycji, Kraków był zdecydowanie najbardziej „familiarny” (m.in. dzięki ekipie Krzywego:), a Warszawa – najeżona profesjonalizmem, ale i humorem. Teraz jestem ciekaw, co przyniesie Gdańsk.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko