Chcesz 33 smaczne „pigułki” na natychmiastowy wzrost sprzedaży na Allegro i w e-sklepie? Zapraszam na szkolenie „E-biznes do Kwadratu” (www.e-biznes2.pl). Już w maju zdradzę Ci szybkie, skuteczne i łatwe do wprowadzenia triki i taktyki, które pomogłem wdrożyć już 8 tysiącom e-sprzedawców. Efekt: wzrosty od „zaledwie” kilkudziesięciu do kilku tysięcy procent w ciągu 2-3 tygodni. Poważnie!

Od 17 lat sprzedaję, a od 6 doradzam e-sprzedawcom jak zwiększać sprzedaż. Zadanie trudne, ponieważ handlujących w sieci przybywa, oferty mnożą się milionami, a grono klientów… nie rośnie. Wydawałoby się więc, że na mocy starego prawa podaży i popytu, sprzedaż jednostkowa poszczególnych sprzedawców musi proporcjonalnie spadać.

Błąd w rozumowaniu – NIE musi!

Kluczem do zrozumienia jest druga stara, Einsteinowska prawda, wedle której „głupotą jest oczekiwać innych [czytaj: lepszych] rezultatów robiąc wciąż to samo” . Wniosek rodzi się sam: chcesz lepszych efektów – rób pewne rzeczy lepiej niż wcześniej.

A ja dodam: i lepiej, niż robi je Twoja konkurencja.

Wiem, wiem, brzmi to jak tania „wklejka” z Briana Tracy’ego czy innych magicznych amerykańskich kaznodziejów motywacji. Z tym, że w przypadku sprzedaży jest to stwierdzenie tyle banalne, co cholernie prawdziwe, skuteczne i – co ważne – proste do zrealizowania. Nie wymaga wielkich nakładów, zakupu urządzeń, instalacji oprogramowania; wystarczy 8 godzin zainwestowane w to szkolenie.

Dosłownie godzinę temu dostałem kolejnego maila z rodzaju tych, jakich otrzymuję kilka tygodniowo od osób zamawiających audyty swoich ofert sprzedażowych. Brzmiał on mniej więcej tak:

Nasze obroty na Allegro od kliku lat spadają, mimo że mamy większy i ciekawszy asortyment. W tym roku jest dramat: nasze obroty stanowią 1/4 tego, co w roku ubiegłym – jest coraz gorzej. Wiadomo: kryzys, większa konkurencja, ale poza tym coś chyba jest nie tak (…). Bardzo chciałabym, żeby Pan nam pomógł.

Jeden rzut oka na ofertę sprzedawcy – i rażące błędy (od drobiazgów formalnych, po grzechy strategiczne) aż wyciekają z ekranu na klawiaturę…

Takich ofert na Allegro i w e-sklepach przebadałem już prawie 1050. Przez ostatnie 6 lat przeszkoliłem też 8 tysięcy e-sprzedawców, z których większość popełniała te same, groźne, powtarzające się błędy. Wreszcie: przez ten czas ustaliłem i opracowałem 33 elementy ofert sprzedażowych, które – dobrze zastosowane – najlepiej przekładają się na wzrost sprzedaży. Wdrożenie już kilku z nich spowoduje skok od kilkunastu do nawet kilku tysięcy procent (to dane poparte badaniami skuteczności); pomyśl, co stanie się z Twoją e-sprzedażą jeśli zastosujesz je wszystkie!

Projekt E-biznes2 to cykl szkoleń w całej Polsce, na których e-sprzedawcy poznają te niezwykle skuteczne, a przy tym łatwe do zastosowania strategie. Zapraszam – zarezerwuj miejsce już teraz, namów szefa by dał Ci dzień wolnego, zabierz ze sobą kolegów i koleżanki z firmy.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.e-biznes2.pl
(liczba miejsc w każdym mieście jest ściśle ograniczona, decyduje kolejność zapisów)

.

Program Partnerski – Przygarnij Jagiełłę za poleconą osobę!
[Nowe warunki – nawet do 400 zł za pozyskaną osobę!]

Poleć szkolenie 30 osobom i zgarnij miesięczną pensję!
Poleć szkolenie 30 osobom i zgarnij miesięczną pensję!

Poleć szkolenie E-biznes2 swoim znajomym lub czytelnikom Twojej strony WWW, a za każdą osobę, która zapisze się z Twojego polecenia, otrzymasz prowizję. Zarobisz minimum 100 zł/os., ale im więcej osób zaprosisz, tym większa prowizja:

  • 100 zł/os. – przy pozyskaniu 1-2 osób,
  • 150 zł/os. – za pozyskanie 3-4 uczestników,
  • 200 zł/os. – za pozyskanie 5-6 uczestników,
  • 250 zł/os. – jeśli uda się pozyskać min. 7-9 osób,
  • 300 zł/os. – jeśli zbierzesz 10-20 osób,
  • 350 zł/os. – za 21-25 osób,
  • 400 zł/os. – za każdą z 26 lub więcej osób!
[Prosty przykład: pozyskasz 9 osób – zarobisz 2250 zł; zrekrutujesz 23 osoby – wpadnie 8050 zł; a przy 30 osobach – lekką ręką zapłacimy Ci… 12.000 zł!]

Jak to zrobić? To proste:

  1. Powiedz znajomym i współpracownikom o naszym szkoleniu (możesz opublikować info na Facebooku, swoim blogu, rozesłać e-maila – możesz do tego wykorzystać materiały reklamowe dostępne poniżej). Najlepiej jednak jest lobbować osobiście w zaprzyjaźnionych firmach – wystarczy, że szef takiej firmy wydeleguje na szkolenie 5 osób, a Ty już zarabiasz 1000 zł.
  2. Przekaż im, aby przy zapisie jako „kod rabatowy” koniecznie podali Twoje nazwisko lub inne hasło rozpoznawcze – na tej podstawie otrzymają 5% rabatu, a ja będę wiedział, komu naliczyć prowizję.
  3. Prześlij mailem (na [email protected]) informację, że polecasz szkolenie używając ww. nazwiska/hasła – od tej pory będzie naliczana prowizja za każdą osobę, jaką polecisz. Prowizję otrzymasz na początku czerwca – będzie jak znalazł na fajne wakacje:)

 

Materiały, które możesz wykorzystać do promocji:

oferta w formacie A4+
oferta-A4+

baner 280 x 280
baner-280x280

baner 200 x 280
baner-200x280

przykładowy mailing (format Worda)
mailing-word

przykładowy mailing (format Open Office)
mailing-open-office

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko