Po 3 latach przerwy powraca popularne wśród e-sprzedawców szkolenie „E-biznes do Kwadratu”. Jest to katalog 33 pozacenowych zasad budowania przewagi konkurencyjnej, tak ważnych dziś na rynku psutym przez „cenodajki”. Szkolenie prowadzi Maciej Dutko – certyfikowany wykładowca Allegro, twórca najgłośniejszej książki w branży – „Biblii e-biznesu” oraz bestsellerów „Targuj się!” i „Efekt tygrysa”.

e-biznes2-naglowek

 

Szkolenie „E-biznes do Kwadratu” to kwintesencja 11 lat prowadzenia przez Autora e-biznesu, jego 10-letniej działalności szkoleniowej oraz ponad 1200 przeprowadzonych audytów i poprawionych ofert. Bazując na tak ogromnym doświadczeniu, Dutko zdiagnozował najczęściej popełniane przez e-sprzedawców błędy oraz stworzył katalog 33 technik, strategii i metod, które – bez większego wysiłku, nakładów czasowych czy finansowych – pozwalają osiągać ponadprzeciętne wzrosty sprzedaży i skutecznie zdystansować konkurencję. Sekret polega na wewnętrznej poprawie ofert, bez inwestowania środków w intensywny i kosztowny marketing zewnętrzny czy czasochłonne budowanie społeczności na Facebooku czy Twitterze.

W latach 2013-2016 odbyło się kilkanaście edycji tego szkolenia, z czego większość to spotkania zamknięte, zamawiane przez firmy dla swoich pracowników. W 2016 ponownie odbędzie się jednak kilka edycji dostępnych także dla małych i średnich e-sprzedawców.

 

Jedyne edycje otwarte w 2016:

 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.:

 • jak tworzyć tytuły ofert, które przyciągną klientów i zachęcą do wejścia?
 • w jaki sposób zbudować ofertę, aby błyskawicznie przemówiła do wyobraźni internauty i skłoniła go do wyboru naszego produktu?
 • dlaczego większość zdjęć produktowych zniechęca do zakupu i jak to zmienić?
 • jak pojedyncze słowa mogą zachęcić lub odstraszyć klienta i w jaki sposób tworzyć naprawdę skuteczne, a przy tym etyczne teksty marketingowe?
 • które elementy naszej oferty najbardziej odstraszają klientów i jak temu przeciwdziałać?
 • w jaki sposób budować pozytywną markę i zwiększać zaufanie klienta?
 • czy „content marketing” naprawdę ma sens tylko w wielkich sklepach?
 • dlaczego i jak mądrze stosować reklamę porównawczą?
 • czy popularne „zobacz też nasze inne oferty” wciąż działa i jak stosować naprawdę efektywny cross-selling?
 • w jaki sposób wcześniejsi klienci mogą zachęcić nowych?
 • jak działa „trafność Allegro” i jak ją wykorzystać do zwiększenia sprzedaży?
 • jak sprzedawać skutecznie, ale drożej niż konkurencja?

 

Oto przykładowe efekty, jakie odnieśli uczestnicy wcześniejszych szkoleń oraz audytów:

 • Warszawa, październik 2015– sprzedawca aguri_pl w ciągu 3 miesięcy skoczył o 400% w górę, aspirując… do I miejsca w bardzo konkurencyjnej branży (folie ochronne).
 • Warszawa, kwiecień 2014 – 6-krotny wzrost sprzedaży w ciągu 1 dnia od szkolenia.
 • USA, marzec 2014– sprzedawca Allegro (www_keye_pl) w „martwym” sezonie zwiększył sprzedaż o 30% tygodniowo (z 1900 do 2500 zamówień).
 • Białystok, listopad 2011– 300% wzrostu sprzedaży już po 3 tygodniach potwierdziła klientka, która zmodyfikowała swoją ofertę (branża odzieżowa).
 • Kraków, kwiecień 2012– sprzedająca nie miała czasu na wprowadzenie wszystkich otrzymanych wskazówek, wdrożyła więc tylko jedną z nich; odnotowała wzrost sprzedaży „zaledwie” o 40%.
 • Poznań, marzec 2012– sprzedający (branża odzieżowa) w ciągu 2 tygodni zwiększył sprzedaż z 3-5 sztuk tygodniowo do… 300 zamówień (stukrotny wzrost sprzedaży).
 • Kraków, maj 2013 – skok obrotów (rok do roku) o ok. 350%, zwiększenie zysku – ok. 520%.
 • Czeladź, październik 2012– sprzedawca z branży drobnej elektroniki (zestawy głośnomówiące) odnotował wzrost z 1-2 zamówień na jednej aukcji do 15 sprzedanych urządzeń po kilkaset złotych każde – skok o 1000%).

 

Szkolenie poprowadzi dr Maciej Dutko – pomysłodawca i koordynator „Biblii e-biznesu”, najbardziej doświadczony audytor ofert sprzedażowych w Polsce (www.audite.pl), felietonista Onet.pl oraz magazynu „Mensis.pl”, przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących postaci branży interaktywnej. Certyfikowany Wykładowca Allegro, a także wykładowca na studiach podyplomowych i MBA w najlepszych polskich uczelniach biznesowych. Autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Efekt tygrysa” oraz „Targuj się! Zen negocjacji”.

 

button-zapisz-sie

 

PS Twoi znajomi lub bliscy sprzedają na Allegro lub prowadzą e-sklep? Udostępnij tę informację – pomoże im w poprawie e-sprzedaży. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko