kongres baner

 

Jak przygotować wzorcową kampanię marketingową osobno dla klientów z sektora B2B i B2C?

Już w dniach 17-18 marca 2016 roku w Hotelu Novotel Airport odbędzie się XI edycja Kongresu Online Marketing!

W tym roku Kongres będzie podzielony na ścieżkę B2B o B2C, dzięki czemu omówimy tylko te zagadnienia, które dotyczą klientów Twojej firmy. Podczas Kongresu każdy uczestnik ma szansę stworzyć swój swój indywidualny program kongresu i uczestniczyć tylko w tych prelekcjach, które go interesują.

Na specjalną prośbę uczestników poprzednich edycji wprowadzamy drugi, warsztatowy dzień kongresu! Pierwszego dnia zaplanowaliśmy pełne inspiracji prelekcje osobno dla sektora B2B i B2C, natomiast drugiego dnia warsztaty.

Wśród gości będą: Daril Kim, Przemysław Pająk, Paweł Tkaczyk, Maciej Lewiński, Piotr Chmielewski i Maciej Dutko.

Podczas jedenastej edycji Kongresu odbędzie się debata dotycząca tematyki zmian związanych z opodatkowaniem e-sklepów. Jakiej wielkości obciążeniem dla sklepów internetowych będzie nowy podatek? Jest to niepowtarzalna szansa, aby zadać pytania ekspertom i rozwiać swoje wątpliwości.

Osoby, które wezmą udział w Kongresie, dowiedzą się również w jaki sposób zbudować idealny komunikat marketingowy i wpłynąć na decyzje zakupowe klientów za pomocą wykorzystania metod z dziedziny neuromarketingu.

Natomiast drugiego dnia odbędą się certyfikowane warsztaty w grupach do 25 osób: e-mail marketing, Google Analytics, Google AdWords, Facebook.

 

Jeżeli chcesz efektywniej niż inni walczyć o klienta w sieci z wykorzystaniem skutecznych i nowatorskich narzędzi – nie może Cię z Nami zabraknąć już 17 marca!

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółów jest dostępnych pod adresem www.kongres-online.pl

 

Dodatkowe informacje:

Marta Przewoźna
Online Marketing Polska

[email protected]

Mobile: +48 605 764 052

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko