Polski e-handel od dawna czekał na własne czasopismo branżowe. I oto jest – właśnie ukazał się pierwszy numer „Mensis.pl” – bezpłatnego miesięcznika dla e-sprzedawców i wszystkich zainteresowanych branżą e-commerce.

Na stronie www.mensis.pl możesz pobrać pierwszy numer albo zapisać się na darmową prenumeratę wersji drukowanej (nakład jest ograniczony – decyduje kolejność zgłoszeń). A warto – z premierowego numeru dowiesz się m.in.:

Pobierz bezpłatnie pierwszy numer "Mensis.pl"
Kliknij w okładkę i pobierz bezpłatnie pierwszy numer „Mensis.pl”
  • na czym polega nowa technologia co-surfing i jak wspiera obsługę klientów?
  • w jaki sposób znaleźć lub stworzyć niszę, w której zaczniesz zarabiać?
  • czym jest cross-channeling i jak go wykorzystać do zwiększania obrotów?
  • jak w prosty sposób zwiększyć efektywność swoich ofert sprzedażowych o kilkaset, a nawet o kilka tysięcy procent?
  • które mity na temat e-handlu utrudniają życie sprzedawcom internetowym?
  • jakie szkolenia oferuje Akademia Allegro użytkownikom największej polskiej platformy e-commerce?
  • jak zoptymalizować bloga, by pracował na rzecz Twojego e-biznesu?

Wysoki poziom czasopisma zapewniają eksperci współpracujący z „Mensis.pl”: Maciej Dutko, Paweł Krzyworączka, Dawid Sadulski, Marcela Krzemień, Mariusz Wesołowski, Paweł Królak, Piotr Kochanek i kilkanaście innych rozpoznawalnych w branży osobistości. Do współpracy w kolejnych numerach włączą się również m.in. Paweł Tkaczyk, Darek Puzyrkiewicz i Michał Łebkowski.

Patronat nad czasopismem objęli ważni gracze polskiego internetu: Akademia Allegro, wydawnictwo Złote Myśli, a także serwisy branżowe: blog ekspercki evolu.pl i Ebiznesy.pl.

Miesięcznik „Mensis.pl” już od pierwszego numeru jest też łakomym kąskiem dla reklamodawców z branży. A to dlatego, że oprócz nieograniczonego nakładu wersji elektronicznej (szacowane jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy pobrań), cały nakład drukowany trafi wyłącznie do ściśle określonej grupy odbiorców, zainteresowanych branżą e-commerce. Czasopismo będzie dystrybuowane m.in. wśród uczestników szkoleń Allegro, czytelników e-biznesowych publikacji wydawnictwa Złote Myśli a także uczestników profilowanych studiów MBA i podyplomowych w uczelniach wyższych w całej Polsce (m.in. Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Handlowa, Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego).

Redaktorem naczelnym miesięcznika jest Krzysztof Rdzeń, a redaktorem merytorycznym Maciej Dutko. Miesięcznik wydaje firma Evolutive.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko