Dość słów, czas na czyny: zgodnie z zapowiedziami, szykujemy pozew zbiorowy przeciwko politykom, którzy od roku niszczą polską gospodarkę. Dołącz i uderz razem z nami!


Akcję tej kontrpandemii™ zainicjowałem jako „pacjent zero” wraz z kancelarią Blueshell Legal, która specjalizuje się w reprezentowaniu przedsiębiorców. Jako że nie widać końca szaleńczych „lockdownów”, „zaostrzania obostrzeń” i innych destrukcyjnych działań polityków symulujących walkę z wyimaginowaną epidemią, przed którymi alarmuję od początku tej paranoi (pierwszy artykuł: „KoronaŚwirus, czyli nie daj się zwariować wirusokalipsie”), my, przedsiębiorcy, musimy zatrzymać tych bandytów!

Rozpoczynamy pierwszy etap: zbieranie deklaracji od osób, które chcą dołączyć do pozwu zbiorowego na wielką skalę, upomnieć się o szkody wyrządzone przez politycznych bandziorów i pomóc zakończyć ten koronaobłęd, który – jak już dziś wie każda rozumna istota – jest manipulacją na niespotykaną dotychczas skalę.

Co masz zrobić? Wypełnij niezobowiązującą, bezpłatną ankietę wstępną – prawnicy zajmą się resztą.

Ważne: koniecznie zostaw namiary do siebie, w innym razie nie będzie można się skontaktować w sprawie obsługi pozwu!

Prosimy o jak najszybsze składanie zgłoszeń (pierwsza faza – do 30.04.2021) – każdy dzień blokady biznesów polskich przedsiębiorców to nie tylko wymierne straty finansowe, ale pogłębianie się zapaści społecznej i psychicznej wśród Polaków, dla których ten chory „nowy ład” powoli staje się normą.

A nie możemy dopuścić, aby normą stała się nienormalność!

Dołącz i podaj dalej! Na pewno masz w rodzinie lub wśród znajomych przedsiębiorców, którzy ucierpieli z powodu fałszywej pandemii oraz zbrodniczych decyzji polityków, z których większość nigdy nie prowadziła własnej firmy. Pomóż bliskim i przyjaciołom – przekaż im, że z nami mogą upomnieć się o swoje i ukarać politycznych szamanów za ich zbrodnie!  

Maciej Dutko
www.bibliae-biznesu.plwww.korekto.plwww.evolu.pl

5 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Proponuje również odrazu rozpocząć pozew o odszkodowanie za lockdown osób cywilnych – przecież zostali skazani na areszt domowy bez wyroku żadnego Sadu. Wtedy chętnie dołącze, a każdy polak mógłby dołączyć, więc byłby to pewnie największy pozew zbiorowy w historii. Co o tym sądzicie?

  • Czyli oficjalnie zaczęło się! Teraz za nieodpowiedzialne zachowania grupki pseudo rządzących wszyscy podatnicy będą musieli składać się na wielomilionowe odszkodowania.

    • W pierwszej fazie – przedsiębiorcy, którzy odnieśli wymierne straty z powodu „plandemii” i lockdownów. A jeśli na tym polu będzie sukces, będziemy myśleli nad pozwem z kodeksu karnego.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko