W serii „Evolu” ukazało się nowe szkolenie. Tym razem z ponad dwugodzinnego nagrania wideo dowiesz się, jak dzięki kilku strategicznym technikom poprawić swoje oferty sprzedażowe, by skuteczniej wpływać na decyzja zakupowe e-klienta.

Maciej Dutko - Copywriting - licz się ze słowami!
Czy chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiednim opisom?

Szkolenie „Copywriting – licz się ze słowami!” miałem przyjemność prowadzić on-line w listopadzie 2011 dla uczestników Miasta Szkoleń.Temat ten zresztą od kilku lat prezentuję m.in. podczas szkoleń organizowanych przez Akademię Allegro, a także w ramach studiów podyplomowych w kilku uczelniach w różnych miastach Polski.

Co ciekawe, okazuje się, że większość (ponad 80%) e-sprzedawców popełnia szereg kardynalnych błędów, które sabotują sprzedaż, odstraszając klientów. Badając od kilku lat oferty setek aukcji i sklepów internetowych, zlokalizowałem te nieprawidłowości i znalazłem sposób na ich wyeliminowanie.

Jeśli i Ty chcesz dowiedzieć się, jak dzięki paru prostym zabiegom zwiększyć skuteczność sprzedażową swoich ofert, koniecznie sięgnij po to nagranie.

Tytuł: Copywriting – licz się ze słowami!
Autor: Maciej Dutko
Data wydania: 2011-2012
Objętość: 140 minut video
Format wideo: uniwersalny (.mp4)
ISBN: 978-83-63132-01-9

Zamówienie złożysz w sklepie RepublikaWiedzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko