Właśnie ukazał się siódmy numer „Mensis.pl”, a w nim tradycyjnie już artykuł mojego autorstwa. Tym razem postanowiłem przybliżyć tematykę szkoleń skierowanych do ludzi e-handlu. Zarekomendowałem kilka imprez i przedsięwzięć szkoleniowych, w których jako słuchacz, a częściej prelegent, miałem okazję uczestniczyć.

Nowy numer magazynu „Mensis.pl” to także kilkanaście ciekawych artykułów, w tym dwa interesujące wywiady Krzysztofa Rdzenia. Pierwszy z Markiem Rusieckim, prezesem funduszu Xevin Investments (inwestor w drugiej edycji programu „Dragons’ Den”), drugi z CEO sklepu internetowego OutletMeblowy.pl Tomaszem Krzemińskim.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na felieton Andrzeja Lemańskiego, który otwiera nowy numer i opowiada o monopolistach naszych czasów. Natomiast Mariusz Wesołowski w krótkim tekście „Lato e-biznesowych ludzi” podpowiada jak efektywnie wykorzystać zbliżający się sezon ogórkowy.

Zapraszam do pobrania lub czytania on-line miesięcznika „Mensis.pl”. Czasopismo jest darmowe, a na stronach serwisu www.mensis.pl istnieje możliwość zamówienia prenumeraty drukowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko