Dlaczego nikt nie hejtuje „Biblii e-biznesu 3”? Jak dzięki „Targuj się!” okazyjnie kupić ranczo w Kostaryce? Dlaczego ludzie bezrefleksyjnie wierzą w to, co usłyszą w TV, w internecie czy… od lekarza? Czy selfpublishing jest dla wszystkich (i dlaczego nie)? Oj, to była bardzo intensywna rozmowa – polecam posłuchać!


Jacek Antczak i Bartek Synowiec już po raz drugi postanowili przepytać mnie na tematy oscylujące wokół moich książek. Ale nie tylko – bo oto obok „Biblii e-biznesu” czy „Targuj się!”, porozmawialiśmy m.in. o trwającej wojnie informacyjnej, której celem jest skłócenie społeczeństwa. I o tym, dlaczego – jako ludzie – tak chętnie łykamy niemal wszystko, co mówią nam „eksperci” w telewizji.

Zresztą, posłuchajcie sami:

W razie problemów z odtworzeniem, rozmowę znajdziesz też na www.radiowroclaw.pl (lub na http://www.youtube.com).

A tu wcześniejszy wywiad (z marca 2021): www.radiowroclaw.pl

 

PS Mam prośbę: jeśli uważasz, że tematy, o których rozmawiamy, są istotne i ciekawe, udostępnij je swoim znajomym – niech również posłuchają i skorzystają. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Dużo podróżuję. Noclegi zamawiam zwykle przez Agoda.com – cenię olbrzymi wybór i szybki proces rezerwowania.


Jeśli nie hotele, to Airbnb – to genialna alternatywa, zwłaszcza na wyjazdy z przyjaciółmi, kiedy chcemy zamieszkać w jednym miejscu. I w sensownych cenach!


Często wyjeżdżam za granicę. Dzięki karcie Revolut skończył się koszmar biegania po kantorach i wymieniania walut – wszędzie płacę jedną kartą bez absurdalnych różnic kursowych.


Wysyłamy nieco przesyłek kurierskich. A wszystkie przez wygodny serwis Furgonetka.pl:


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


Z taksówek korzystam rzadko, ale jeśli już – wybieram Ubera lub Bolta, bo uwielbiam ich wygodne i funkcjonalne aplikacje.


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

"Biblia e-biznesu 3.0" + 2 książki gratis!