Ponad 300 mln klientów w 189 krajach a także łatwa i tania wysyłka z ponad 180 magazynów na świecie – choćby dlatego warto sprzedawać przez Amazon. Dowiedz się, jak zacząć!

Globalizacja e-biznesu to jedno z haseł rozgrzewających wyobraźnię e-sprzedawców na całym świecie. Dzięki serwisowi Amazon i jego infrastrukturze, dziś dotarcie ze swoim produktem do niemal dowolnego miejsca na świecie jest szybsze, prostsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej.

A dlaczego właśnie Amazon?:

Warunek: aby maksymalnie wykorzystać potencjał Amazona i sprzedawać naprawdę skutecznie i globalnie, musisz znać zasady rządzące tym największym serwisem e-commerce.

Artur Pawłowski, specjalista od sprzedaży na Amazonie, zaprasza na kurs „Jak rozpocząć sprzedaż na Amazon”. Artur zdradzi Ci, jak dzięki Amazanowi osiągnął sprzedaż na poziomie ponad 70.000 USD miesięcznie i jak Ty – wyłącznie za pomocą smartfona i dostępu do internetu – również możesz osiągnąć podobne (lub lepsze) efekty.

Dla kogo?

Kurs skierowany jest w szczególności do:

  • Szukających pracy przez internet. Czyli dla każdego, kto chciałby pracować w domu albo z dowolnego miejsca na świecie.
  • Przedsiębiorczych. Osób, które szukają dodatkowego lub głównego źródła dochodu.
  •  Właścicieli firm. Osób, które już prowadzą biznes, sprzedają produkty i chcą przejść na zupełnie nowy poziom w swoim biznesie.
  • Osób bez doświadczenia. Dla całkowicie nowych ludzi w e-commerce, którzy nie mają doświadczenia i nigdy wcześniej nie sprzedawali przez internet.
  • Ambitnych. Dla osób, które chcą czegoś więcej od życia oraz są w stanie podążać za jasnym i konkretnym schematem mojego modelu biznesowego.
  • Pracujących na etacie. Dla osób, które mają ograniczony czas, ale chcą w wolnej chwili budować swój biznes przez internet.

 

Program kursu:

1. Tydzień – Idea Private Label i sprzedaży na Amazon.

2. Tydzień – Jak znaleźć interesujący produkt oraz niszę do sprzedaży na Amazon.

3. Tydzień – Jak podjąć decyzję, który produkt sprzedawać na Amazon.

4. Tydzień – Jaką firmę stworzyć pod sprzedaż na Amazon.

5. Tydzień – Jak znaleźć producenta w Chinach.

6. Tydzień – Jak stworzyć swój produkt i swoją markę.

7. Tydzień – Jak założyć konto i stworzyć prostą stronę z produktem na Amazon.

8. Tydzień – Jak wysłać swoje produkty do magazynów Amazon.

9. Tydzień – Jak stworzyć profesjonalną stronę z produktem na Amazon.

10. Tydzień – Jak sprawdzić słowa kluczowe i indeksowanie.

11. Tydzień – Jak przeprowadzić Product Launch i zdobyć pierwsze recenzje.

12. Tydzień – Jak uruchomić reklamę PPC i zautomatyzować działania na Amazon.

Ważne: kurs startuje 5 sierpnia 2019 – zapisz się odpowiednio wcześniej!

 

Pobierz też darmowy e-book od Artura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko