Praktyczne negocjacje (nie tylko w biznesie) oraz tworzenie ekstremalnie skutecznych ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości – to tematy moich dwóch najbliższych wykładów w Szwecji i w Szkocji. Zapraszam!


24 sierpnia, na zaproszenie Asbiro Investors w Sztokholmie, będę miał przyjemność podzielić się sprawdzonymi i niezwykle skutecznymi technikami i trikami, pozwalającymi skutecznie negocjować.

8 tysięcy złotych mniej przy kupnie samochodu; prawie 60 tysięcy oszczędności podczas zakupu mieszkania od dewelopera; wynagrodzenie wyższe o… 2 tysiące złotych miesięcznie – to tylko wybrane przykłady sukcesów. Ale zdarzyło mi się też zaliczyć spektakularne wpadki: utrata pracy przez nieumiejętność „dogadania się” z psychopatycznym szefem, strata okazji kupna wymarzonego auta czy przejście koło nosa bardzo, ale to bardzo dobrej okazji kupna mieszkania – a wszystko z powodu elementarnych błędów negocjacyjnych. 

O tym, na co uważać podczas targowania się, jakich błędów unikać, a które dźwignie stosować jako dające najciekawsze efekty – opowiem już w najbliższą sobotę. 

Oprócz mnie, na scenie pojawią się także Tomek Burcon z Mieszkanicznika Gdańsk (z Tomkiem już w grudniu poprowadzimy ekskluzywne szkolenie ROIMaster.pl, na które do końca sierpnia mamy jeszcze 3 bilety w cenie niższej o 1/3) oraz Jurek Sempowicz – mój nieodłączny druh podczas rozlicznych a awanturniczych egzotycznych wypraw (Zielony Przylądek, Chiny, Tajlandia, Kirgistan, Mongolia, Iran…) oraz autor głośnej książki „Od kelnera do rentiera”.

Info i zapisy: www.facebook.com/events/2362856503962395

Na spotkaniu można będzie również uzbroić się w moją książkę „Targuj się! Zen negocjacji”:

Dokładnie tydzień później, 31 sierpnia, przyjdzie mi z kolei po raz pierwszy wystąpić w Szkocji, o której odwiedzeniu marzyłem od lat. Na zaproszenie Property Investors Association opowiem, co najbardziej wkurza potencjalnych klientów, szukających domu lub mieszkania, dlaczego 99% z nich w ciągu pierwszych 60 sekund na pewno zamknie naszą ofertę i… co zrobić, aby tak się jednak nie stało. Omówię kilka niezwykle łatwych do popełnienia błędów i pokażę, jak nie wpaść w te częste pułapki, metodycznie zwiększając szansę na szybką i ponadprzeciętnie dochodową transakcję (15% roi z wynajmu przeciętnego mieszkania albo ponad 140% zwrotu przy sprzedaży działki? Da się zrobić!). 

Spotkanie w Edynburgu będzie krótkie (ok. 90 minut), dlatego z konieczności ograniczę się do paru najbardziej spektakularnych błędów i kilku ciekawych trików, które uczynią Twoje oferty bardziej seksownymi, ale pełnię wiedzy znajdziesz również w mojej najnowszej publikacji „Nieruchomościowe seppuku”:

Uwaga: ze względu na ograniczenia bagażu lotniczego, do Szkocji będę mógł przywieźć zaledwie kilkanaście egzemplarzy moich książek. Jeśli chcesz upolować którąś z nich, zamów już dziś na www.Evolu.pl/sklep, napisz w komentarzu „Edynburg”, a 31 sierpnia przekażę Ci ją osobiście:).

W Edynburgu wystąpi również Alex Krizan Bober, która po mistrzowsku porusza się w brytyjskim rynku nieruchomości i która opowie, jak wyszukuje oraz ogarnia a następnie banknotyzuje z ponadprzeciętnym zyskiem nieruchomościowe perełki.  

Info i zapisy: www.facebook.com/events/579849445877749

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko