Na przełomie lipca i sierpnia w Bystrem (Bieszczady) odbędzie się kolejny Biznes Camp Asbiro. A ja znów będę mówił, jak osiągać olbrzymie zwroty i szybkie transakcje wynajmu i sprzedaży nieruchomości dzięki sprytnie przygotowanym ofertom. 

Biznes Camp to flagowa impreza Asbiro, którą odwiedzam z wykładami co roku od 2011 lat (z jednym wyjątkiem). Idea jest prosta i fajna: spotykamy się w pięknych okolicznościach przyrody (góry), by przez kilka dni dzielić się biznesowymi strategiami i pomysłami na optymalizację wszelkich działań. 

W ideę Biznes Campu kapitalnie wpisuje się temat mojego tegorocznego wystąpienia, nawiązującego – a jakże! – do niedawnej premiery najnowszej książki, którą wydałem:

A problem jest spory: właściciele i sprzedawcy mieszkań i domów, szykując oferty do internetu, wpadają wciąż w te same pułapki: nieskuteczne tytuły, nieprzemyślane miniaturki, odstraszające zdjęcia, byle jakie opisy, przekłamywanie parametrów… 

STOP!

Dowiedz się, jakie grzechy popełniają autorzy ofert nieruchomościowych, poznaj niezwykle łatwe sposoby ich poprawy i osiągaj takie efekty, jak ja. A jakie to efekty? Ot, choćby: 

  • wynajem mieszkania z ROI na poziomie 15,2% (czyli dwa razy większym niż średnie zwroty w branży), 
  • sprzedaż działki z zyskiem 136%, 
  • 0 (słownie: ZERO!) dni pustostanu mieszkania wynajmowanego nieprzerwanie od 6,5 roku (przy średniej „pustostalności” wynajmowanych mieszkań w dużych miastach przez 1 miesiąc w roku),
  • lokatorzy, którzy [prawie] nigdy nie targują się o czynsz, 
  • wynajęcie w ciągu 2 dni mieszkania, które wcześniej właścicielka próbowała bezskutecznie wynająć przez 3 miesiące…

– a wszystko to wyłącznie dzięki wiedzy, co działa, a co zabija sprzedaż i jak zrobić ofertę, która będzie ekstremalnie skuteczne.

 

Przybywaj i dołącz do tych, którzy pracując mniej,
osiągają lepsze efekty niż 95% społeczeństwa!

 

Zapraszam też na pełne, dwudniowe szkolenie ROIMaster.pl, podczas którego stworzysz swoją idealną ofertę, otrzymasz wzór do łatwego i szybkiego budowania kolejnych ofert, a także poznasz kilkadziesiąt trików i zasad, dzięki którym Twoje oferty będą idealnie widoczne w internecie:

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko