Wśród sprzedających nieruchomości wciąż jest wielu „Januszy” tworzących oferty, które odpychają zamiast zachęcać. Zapraszam na webinar, podczas którego powiemy, jak nie januszyć w nieruchomościach, tylko sprawnie pozyskiwać klientów. 


  • Jakie błędy najczęściej psują oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości?
  • Jak stworzyć skuteczną ofertę do serwisów nieruchomościowych?
  • Jak osiągać ceny powyżej rynkowych i skrócić czas „rotacji” domu, mieszkania czy działki?

Między innymi o to już 2 czerwca o godz. 19:00 przepyta mnie Artur Kucharzyk – lider rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, autor książki „Podnajem od A do Z”, twórca firmy Develocus.

Zapisz się i zarezerwuj miejsce: https://arturkucharzyk.pl/webinary-zapisy

Jeszcze przed webinarem możesz też zamówić moją książkę „Nieruchomościowe seppuku” (o najczęstszych błędach popełnianych przy tworzeniu ofert wynajmu i sprzedaży domów, mieszkań i działek) w atrakcyjnym pakiecie m.in. z książką Artura:

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Warto iść też w innowacje. Mam tu na myśli home staging. Oczywiście nie jest to jakieś novum, ale sprzedawcy prywatni raczej rzadko wykorzystują to narzędzie. I pod tym kątem przegrywają z ofertami biur nieruchomości. Jeśli ktoś ma smykałkę do aranżacji wnętrz, to powinien zainteresować się tym tematem.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko