Skuteczna sprzedaż przez internet jest coraz trudniejsza. Zwłaszcza kiedy chce się wyjść poza Polskę, zwiększyć zasięgi i działać globalnie. Pomoże w tym pierwszy w Polsce kompleksowy poradnik dotyczący e-biznesu na eBay.

 

Z książki dowiesz się:

  • dlaczego eBay jest najlepszym miejscem do sprzedaży produktów za granicą,
  • w jaki sposób wystawić aukcję krok po kroku oraz jak w atrakcyjny sposób prezentować swoje produkty na eBay,
  • jakie zasady SEO obowiązują w serwisie i w jaki sposób dostosować swoje aukcje pod algorytm wyszukiwania,
  • jakie wymagania prawne i księgowe musisz spełnić, aby sprzedawać na eBay.de,
  • działania marketingowe na eBay które wybrać, jak je skonfigurować i poprawnie prowadzić,
  • jakich narzędzi używać do automatyzacji i optymalizacji aukcji w serwisie, aby prowadzić efektywną sprzedaż.

 

Mateusz Grzywnowicz – autor o sobie: specjalizuję się w rozwijaniu sprzedaży na eBay. Od samego początku ten serwis był dla mnie fascynującym miejscem, pozwalającym dotrzeć do klientów niemalże na całym świecie. Dzięki eBay wysłałem polskie produkty na każdy kontynent, do ponad 100 krajów.

Obecnie dzielę się swoją wiedzą na szkoleniach oraz indywidualnie doradzam firmom we wdrożeniu oraz rozwijaniu sprzedaży na eBay oraz Amazon. Przeprowadziłem ponad 134 audytów kont, założyłem 70 kont biznes na eBay oraz przeszkoliłem ponad 650 osób w całej Polsce z obsługi tego niesamowitego serwisu.

Bazując na moim doświadczeniu, opartym w 100% na praktyce i własnych błędach, dzielę się wiedzą, aby i Twoja przygoda z eBay już od początku zaowocowała perfekcyjną ofertą oraz skuteczną sprzedażą.


Mateusz Grzywnowicz: „Kompleksowy przewodnik sprzedaży na eBay”

Zamów książkę: www.szkolenia-ebay.pl

Korekta i redakcja: Marta Jakubowska (Korekto.pl)

Opracowano: luty-marzec 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko