Marek Jankowski – człowiek, którego chyba bez większej przesady nazwać można Ojcem Polskiego Podcastingu. Od 10 lat prowadzi e-udycję (nowe słowo;) „Mała Wielka Firma”, w której wraz z Pawłem Tkaczykiem (którego chyba bez większej przesady nazwać można Ojcem Polskiego Brandingu), rozmawiają o sekretach prowadzenia biznesu.

Nie pomylę się chyba, mówiąc że na „Małej Wielkiej Firmie” wychowały się już co najmniej dwa pokolenia polskich przedsiębiorców (wszak w biznesie „generacje” następują po sobie szybciej niż w życiu). O klientach, o zarządzaniu, o jakości i odpowiedzialności, o unikaniu pułapek small- oraz bigbiznesu, o negocjacjach, o strategiach, o prawie, o outsourcingu, o marketingu… – trudno znaleźć temat, o którym nie mówiono by na antenie.

 

– – – R E K L A M A – – –

– – – R E K L A M A – – –

 

W latach 2015-2016 i ja miałem niezwykły zaszczyt zagościć (i to trzykrotnie!) na antenie „Małej Wielkiej Firmy”. Było to daaawno temu, ale tematy pozostają aktualne – przypominam zatem i zapraszam do posłuchania:

Jeśli się podobało, nie pogniewam się za udostępnienie na Fb czy w innych soc-mediach:).

A jeśli chcesz sam zacząć nagrywać tak profesjonalne podcasty, jak Marek, zapraszam na kurs prowadzony przez samego Mistrza Jankowskiego: PodcastPro.pl.

 

Ważne adresy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko