Jak negocjować kupno mieszkania lub domu i… dlaczego nie zawsze warto to robić? Te i inne trudne pytania postawił przede mną Dawid Dowbusz – przedsiębiorca i inwestor w nieruchomości w UK. 

W styczniu na zaproszenie Asbiro Investors w Sheffield miałem przyjemność wystąpić podczas ciekawej konferencji dla polskich przedsiębiorców, inwestujących w nieruchomości w UK. Temat – a jakże! – negocjacje: czym są a czym nie są, kiedy, jak i o co warto się targować, a kiedy – wręcz przeciwnie.

Dwa dni po niezwykle udanej i owocnej konferencji, Dawid Dowbusz zdecydował, by dodatkowo przesłuchać mnie o kilka rzeczy, które przydadzą się kupującym mieszkanie albo dom, zarówno dla celów własnych, jak i pod inwestycję. Zapraszam do posłuchania – tylko tych parę rad, które tu zdradzam, a które wcześniej przemyciłem w książce „Targuj się!”, jej czytelnikom pozwoliło zaoszczędzić już setki tysięcy złotych!

Pobierz wywiad nt. negocjacji lub odsłuchaj on-line:

źródło: Kontestacja.com

Przeczytaj „Targuj się!” i poznaj 173 wskazówki, triki i zasady negocjacyjne! www.targujsie.pl

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko