Wszystkich poszukujących dobrego pomysłu i strategii na e-biznes zapraszam na dość wybuchowe szkolenie, które już wkrótce w Warszawie (9 kwietnia).

Wybuchowe, bo prowadzone przez dwóch – jak nieskromnie sądzę – ciekawych egzemplarzy e-biznesowego półświatka szkoleniowego, z których jeden jest także specjalistą od materiałów wybuchowych (serio!).

Dr Paweł Krzyworączka i ja – Maciej Dutko – zapraszamy na 4 części tematyczne:

  • Blok 1 (90 min.): Pomysł na dochodowy e-biznes
  • Blok 2 (90 min.): Strategia w 10 szybkich krokach
  • Blok 3 (90 min.): 21 sposobów na zbudowanie przewagi konkurencyjnej
  • Blok 4 (90 min.): Udane i nieudane: case studies

Zapisy ruszyły dziś w nocy, a liczba wolnych miejsc zaczęła topnieć jakbyśmy rozpoczęli kalendarzowe lato, a nie wiosnę (mamy niestety ograniczoną grupę – max. 40 osób).

Więcej informacji i zapisy na stronie Tajemnice Stratega.

Dzień później (10 kwietnia) w tym samym miejscu w Warszawie natomiast kolejne ciekawe wykłado-szkolenia w ramach Zjazdu Forum Pawła Krzyworączki.

A przy okazji zapraszam w najbliższy weekend (26-27 marca) do Kielc na Edukacyjne Spotkanie Allegro – będę miał okazję przedstawić Wam sporo ciekawych sposobów na tworzenie skutecznych ofert sprzedaży oraz podpowiedzieć, jak radzić sobie z konkurencją na Allegro, która kradnie Wasze opisy i zdjęcia.

Do zobaczenia!
Maciej Dutko
– Certyfikowany Wykładowca Allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko