Kilka dni temu odbyła się premiera książki „E-biznes na Allegro”, której jestem współautorem. Przedstawiliśmy w niej najważniejsze z punktu widzenia e-sprzedawcy aspekty skutecznej i bezpiecznej sprzedaży na największej platformie e-commerce w Polsce.

E-biznes na Allegro

Książka powstała z inicjatywy Akademii Allegro, a więc niejako u źródeł najbardziej wartościowej, sprawdzonej w praktyce wiedzy. Dowiesz się z niej m.in.:

  • od czego zacząć przygodę z e-handlem i jaką obrać strategię,
  • jak stworzyć ofertę, która skutecznie przemieni „odwiedzającego” w „kupującego”,
  • które z dodatkowych technik sprzedażowych najskuteczniej zwiększą Twoje obroty,
  • jak sprzedawać zgodnie z polskim prawem,
  • czym powinna cechować się profesjonalna obsługa klienta,
  • w jaki sposób budować rozpoznawalną i silną markę,
  • gdzie szukać nisz i jak wybierać branżę,
  • jak chronić swoje oferty przed kopiowaniem,
  • w jaki sposób wykonywać profesjonalne zdjęcia sprzedawanych przedmiotów,
  • jak zorganizować logistykę i zoptymalizować procesy sprzedażowe.

Książka w wersji elektronicznej dostępna jest na stronie ebooki.allegro.pl – zapraszam do pobrania i życzę owocnej lektury.

Czekam też na Twoją opinię – jak się podoba publikacja, które rozdziały okazały się najbardziej przydatne i jakie efekty udało się osiągnąć. Napisz komentarz poniżej – Twoje zdanie jest dla nas ważne.

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko