Evolu wraz z Akademią Allegro uruchomiła nowatorski projekt szkoleniowo-doradczy, adresowany do średnich i dużych e-sprzedawców. Każda firma może zamówić wizytę Ekspertów Allegro, połączoną z indywidualnie przygotowanym szkoleniem oraz konsultacjami. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i sprzedaży w internecie.

alleWsparcie.pl to projekt nietypowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych szkoleń, to Wykładowcy Akademii Allegro oraz eksperci z branży przyjeżdżają do firmy, która jest zainteresowana przeszkoleniem swoich pracowników tak, aby efektywniej sprzedawali. Co ważne, każde szkolenie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb danego sprzedawcy – jest to możliwe dzięki swobodnemu wyborowi bloków tematycznych. Można wybierać m.in. z takich tematów, jak:

  • podstawy AdWords,
  • budowanie marki w internecie,
  • prawa konsumentów i obowiązki sprzedawców,
  • tworzenie skutecznych i perswazyjnych ofert,
  • zakładanie sklepu internetowego,
  • prawo autorskie w e-biznesie,
  • optymalna obsługa e-klienta

i inne.
.

Firma zamawiająca Indywidualne Wsparcie Allegro może liczyć na pomoc w trzech obszarach:

  1. Analiza i poprawa skuteczności dotychczasowych ofert sprzedaży – Eksperci Allegro wykonają audyt dowolnie wskazanej oferty, zlokalizują błędy i pokażą, jak zmaksymalizować skuteczność sprzedażową.
  2. Szkolenie – na miejscu, w siedzibie firmy, przeprowadzone zostanie jedno- lub dwudniowe szkolenie dla pracowników (4 lub 8 dowolnie dobranych modułów tematycznych).
  3. Indywidualne konsultacje – Eksperci i Wykładowcy Akademii Allegro odpowiedzą na szczegółowe pytania i pomogą rozwiązać najczęstsze problemy, z jakimi borykają się sprzedawcy w sieci.

Więcej informacji na stronie projektu: alleWsparcie.pl

Organizatorem jest evolu.pl. Patronat nad projektem objęła Akademia Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko