Magazyn „Marketing&Biznes” organizuje pierwszy w Polsce Festiwal Dobrego Contentu, który od początku do końca będzie miał miejsce w Sieci!

Głównym celem Festiwalu jest promocja czytelnictwa on-line i wartościowego contentu. Ponadto dla wszystkich autorów (znanych i mniej znanych) to szansa na wypromowanie swojej twórczości, publikacje na łamach Magazynu oraz znalezienia się na okładce „M&B”.

Mało?

Partnerem strategicznym Festiwalu zostało Wydawnictwo Słowa i Myśli, które najlepszego z najlepszych zaprosi do rozmów o współpracę (możliwość wydania e-booka lub własnej ksiażki)! Aby wyjść naprzeciw różnorodności, pomysłodawcy proponują artykuł w jednej z 7 kategorii: SEO/SEM, E-commerce, Social media, Markeing, Content marketing, PR, Start up zone.

Festiwal wystartował 23 maja i potrwa tydzień! Wszysktie niezbędne informacje pod linkiem: http://marketingibiznes.pl/content-marketing/festiwal-dobrego-contentu-edycja-i

oraz na https://www.facebook.com/events/1323788467637215.

Chęć kreowania i uczestniczenia w tworzeniu dobrych treści nigdy wcześniej nie była tak duża, dlatego organizatorzy gwarantują, że to nie ostatnia taka inicjatywa!

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko