Eksperci z branży marketingu, promocji i biznesu łączą siły, żeby pomóc przedsiębiorcom i właścicielom firm poradzić sobie z obecnym kryzysem. Dołącz i zdobądź wiedzę, dzięki której zaistniejesz ze swoim biznesem i skuteczniej dotrzesz do nowych klientów.


18 wykładów w 2 dni – to kapitalny pomysł, by jak najmądrzej zagospodarować czas i przygotować swoje firmy na Nowy Start. Gdy bowiem zamieszanie wokół pandemii się skończy, wygrają ci, którzy zamiast narzekać i załamywać ręce, wykorzystali ten czas na wzmacnianie swojej marki i procesów.

Zarezerwuj swoje miejsce i dowiedz się m.in.:

 • dlaczego nazwa w biznesie ma strategiczne znaczenie,
 • w jaki sposób wykorzystać LinkedIn,
 • jak optymalizować reklamy na Facebooku i Instagramie,
 • jak działa sprzedaż live,
 • czy bez silnej marki można rozpocząć sprzedaż kursów i szkoleń,
 • dlaczego warto postawić na content video marketing i jak to robić,
 • jak sprawnie przenieść biznes z off- do on-lajnu i jak budować odpowiednie strategie,
 • czy warto zatrudnić… chat-bota,
 • jak stworzyć prostą stronę www w 15 minut,
 • czy da się prowadzić marketing… bez pieniędzy,
 • jak zidentyfikować i pozyskać klienta premium,
 • i wreszcie to, co nurtuje dziś nas wszystkich: jak przetrwać kryzys dzięki trzem fazom zarządzania w tym trudnym czasie.

 

 

Prelegenci: Konrad Gurdak, Adrian Gamoń, Tomasz Palak, Michał Kanarkiewicz​, Monika Czaplicka, Marcin Majzner, Adam Pioch, Jacek Wolniewicz, Michał Kosel, Sylwia Dąbrowska, Piotr Kantorowski, Bartosz Langa, Mateusz Czech, Michał Spławski, Antonina Grzelak, Agnieszka Wnuk, Bartek Szczepaniak, Lidia Grzegorczyk

Zapisy: www.marketingtuiteraz.pl

 

  → Przeczytaj też: „Mój biznes płonie! Co robić?…” 6 pomysłów na przetrwanie apokalipsy

 


Promocja „Wirusowa” na szkolenie „E-biznes do Kwadratu”:
teraz 97 zł zamiast 997 zł
!

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko