Wszystkich e-sprzedawców, małych i dużych, którzy chcą być skuteczniejsi od konkurencji, zapraszam na kolejne edycje najpopularniejszego w Polsce szkolenia w branży, Allegro dla Biznesu. 6 listopada tajniki efektywnego e-handlu zgłębiać będziemy w Radomiu, a 7-8 listopada – w Łodzi. Jeśli komuś bliżej do Legnicy – wpadnijcie 19 listopada; natomiast 20-21.11 spotykamy się we Wrocławiu.

Allegro dla Biznesu to jeden z najbardziej efektywnych projektów szkoleniowych w polskim e-biznesieNa rynku dostępnych jest coraz więcej szkoleń dla osób parających się e-biznesem. Unikalność programu Allegro dla Biznesu polega na bardzo innowacyjnej formule – cały projekt podzielony jest na trzy etapy, zapewniające maksymalną efektywność i gwarantujące wzrost skuteczności sprzedażowej osób uczestniczących:

Etap I: złożone z kilku bloków tematycznych szkolenie, prezentujące najważniejsze zasady tworzenia skutecznych ofert, prawnych aspektów handlu w sieci, automatyzacji procesów sprzedażowych i logistycznych.

Etap II: przez trzy tygodnie uczestnicy samodzielnie tworzą oferty sprzedażowe na potrzeby internetu, bazując na uzyskanej w etapie I wiedzy. Szkoleniowcy (wykładowcy Allegro) dokonują gruntownej analizy efektów i służą zdalnym wsparciem w ciągu całego okresu pracy indywidualnej.

Etap III: spotkanie podsumowujące wyniki pracy i korygujące ewentualne niedoskonałości i błędy sprzedażowe.

Zapraszamy małych, średnich i dużych e-sprzedawców, którzy chcą poznać sprawdzone metody budowania przewagi konkurencyjnej i optymalizacji procesów sprzedażowych!

Szczegóły i zapisy: Allegro dla Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko