Jakiś czas temu zaprosiłem Was do dyskusji, czy da się pogodzić pracę etatową z e-biznesem. Zdania okazały się podzielone, a najciekawsze opinie – nagrodzone publikacjami na temat biznesu internetowego. Sprawdź, kto wygrał.

Zwycięzcy:

Nagroda I: książka “E-biznes po godzinach” z autografem – Ania (za pogłębioną refleksję, podkreślającą, że e-biznes wymaga większej samodyscypliny i przedsiębiorczości niż praca dla kogoś, kto te cechy już posiada, czyli swojego szefa).

Nagroda II: audiobook “Konkurencyjne oczko” (w wersji on-line) – Wojciech (za uchwycenie idei e-biznesu rozpoczynanego ewolucyjnie, a nie rewolucyjnie).

Nagroda III: e-publikacja “10 największych błędów w e-handlu” (w wersji on-line) – Sylvo (za cenny głos krytyczny i przedstawienie obaw tych Czytelników, dla których hasło „E-biznes po godzinach” brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe; a jest!).

Ania, Wojciech i Sylvo w ciągu kilku dni otrzymają swoje nagrody – gratuluję!

Dziękuję wszystkim za owocną dyskusję oraz cenne komentarze. Zapraszam do dalszej lektury bloga Akademia-Internetu a także publikacji na temat tego, jak szybko i skutecznie zaistnieć w e-biznesie i zacząć żyć oraz zarabiać jak przedsiębiorca, a nie etatowiec.

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko