W ofercie Helion.pl pojawiło się właśnie moje flagowe szkolenie „E-biznes do Kwadratu. Spotęguj Swoją Sprzedaż!”. Polecając je swoim Odbiorcom, zarobisz 40 zł na każdym egzemplarzu!

„E-biznes do Kwadratu” to szkolenie, które prezentuje 33 techniki poprawiania ofert, pozwalające osiągnąć ponadprzeciętne wzrosty sprzedażowe. Materiał do szkolenia powstawał przez 12 lat prowadzenia własnego e-biznesu, ale też podczas setek szkoleń dla e-sprzedawców i w trakcie ponad 1300 przeprowadzonych przeze mnie audytów ofert na Allegro i w e-sklepach.

Pierwsza, nieśmiała jeszcze i bardzo kameralna edycja odbyła się w maju 2013 roku w Krakowie. Szybko okazało się, że prezentowane techniki usuwania błędów i poprawy ofert przynoszą e-sprzedawcom wzrosty liczone w setkach, a bywłao, że nawet w tysiącach procent! Z czasem projekt zyskał dziesiątki pozytywnych recenzji od sprzedawców zaskoczonych skutecznością prezentowanych metod, co zaowocowało kolejnymi jego edycjami: zarówno zamkniętymi (organizowanymi na indywidualne zamówienia firm), jak i podczas dużych eventów (ostatnia otwarta edycja odbyła się w listopadzie w 2016 r. w Bangkoku, a uczestniczyło w niej aż 75 osób).

W 2017 dobiegły końca trwające blisko rok prace nad nową, uzupełnioną, uaktualnioną i mocno rozbudowaną wersją wideo, dostępną teraz dla każdego on-line. Dziś szkolenie „E-biznes do Kwadratu” trafiło również do oferty jednego z największych polskich wydawnictw, Helion.pl.

Zapraszam Cię do Programu Partnerskiego Grupy Helion – promując szkolenie „E-biznes do Kwadratu” zyskasz 5% (tj. 40 zł) z każdego sprzedanego egzemplarza, a Twoi odbiorcy otrzymają najcenniejszą obecnie w Polsce praktyczną wiedzę z zakresu budowania niezwykle skutecznych ofert sprzedażowych.

Zapisy do Programu Partnerskiego: pp.helion.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko