No to już oficjalnie: po roku pracy powoli kończę książkę „Nieruchomościowe seppuku”. Jako że na nieruchomościach zarabiam od 16 lat, a na audytowaniu i poprawie ofert e-sprzedażowych od 12, uznałem że czas połączyć te dwa światy. Tak zrodził się pomysł na książkę i szkolenie nt. tworzenia skutecznych ofert wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów i działek.

projekt okładki: Dominika Zakrzewska (Zakrzewska.art)

A nieruchomościowcy mają co poprawiać:

 • ich oferty są trudne do odnalezienia,
 • jeśli już pojawią się na liście wyników wyszukiwania, 97% z nich klient w ogóle nie otworzy (!),
 • a jeśli już otworzy, to kolejne 97% wejść kończy się jego ucieczką w ciągu pierwszej minuty…

Efekt: nawet podczas nieruchomościowego boomu, mieszkania, domy i działki niekiedy przez długie miesiące czekają na klienta, sprzedawcy przepalają grube tysiące na promocję i marketing, a finalnie – często sprzedają dużo taniej, niż by chcieli.

Powód? W ok. 97% ofert, które analizowałem, notorycznie powtarza się 15 ciężkich błędów, które niemal do zera sprowadzają szansę szybkiej i zyskownej transakcji. Wystarczy je zlokalizować i usunąć, a sprzedaż pójdzie w ruch. Bez budżetu wydawanego na marketingowe dopalacze, bez obniżania cen, bez czekania miesiącami na chętnych.

Jeśli zarabiasz na nieruchomościach lub chcesz wejść w ten rynek, polecam: zainwestuj kilka godzin w lekturę tej książki, a unikniesz całej masy naprawdę kosztownych wpadek.

Książkę w przedsprzedaży zamówisz na www.seppuku.pl.

A jeśli chciałbyś wpaść na któryś z ciekawych iwentów dla nieruchomościowców (i nie tylko), zapraszam na kolejne spotkania! Zaczynamy egzotycznie, bo od wystąpienia w Australii dla Mieszkanicznika i Polish Professionals in Sydney:

Wstępny kalendarz wystąpień w 2019:

 • Sydney (Mieszkanicznik & Polish Professionals in Sydney): 10 maja
 • Singapur: 20 maja
 • Oslo (Asbiro Investors): 7 czerwca
 • Rzeszów (Mieszkanicznik): 25 czerwca
 • Uttoxeter, UK (Invest Camp): 11 lipca
 • Bystre (Biznes Camp): 29 i 31 lipca (29.07 – wykład dla wszystkich, podczas którego wprowadzę Uczestników króciutko w temat; 31.07 – całodniowe, pełne szkolenie „Nieruchomościowe seppuku” wyłącznie dla osób, które się zapiszą)
 • Sztokholm (Asbiro Investors Sweden): 24 sierpnia
 • Edynburg (Property Investors Association): 31 sierpnia
 • Berlin (Mieszkanicznik): 12 września
 • Kraków (Mieszkanicznik): 10 października
 • Lublin (Mieszkanicznik): 7 listopada
 • Toruń (Mieszkanicznik): 10 grudnia

Szczegóły na temat kolejnych lokalizacji podawać będę sukcesywnie na Evolu.pl oraz na moim FejsBogu: fb.com/dutkon – zapraszam do podglądania;).

Zapraszam też na oficjalną premierę książki i ekskluzywne szkolenie ROIMaster.pl, które poprowadzę wraz z Tomaszem Burconem ze Stowarzyszenia Mieszkanicznik (skorzystaj z oferty „Early Birds” – zapisz się jak najwcześniej i zaoszczędź od 5 do nawet 50% ceny biletu!):

PS Jeśli sam nie możesz być z nami w Arłamowie, możesz polecać nasze szkolenie i zarabiać 300 zł prowizji za każdą osobę, która zapisze się z Twojej rekomendacji:

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko