W sobotę 29 lutego w Warszawie przeprowadzę na żywo sekcję zwłok… oferty. Po co? Aby pokazać, co zabija Waszą sprzedaż. Zapraszam!  


Takie rzeczy tylko na Asbiro. A konkretnie – na najnowszym seminarium, na którym przez dwa dni poruszymy całą masę tematów cholernie przydatnych przedsiębiorcom. 

Podczas sobotniego spotkania pokażę Wam na żywo, jakie paskudztwa zeżerają nasze oferty nieruchomości w internecie i zabijają sprzedaż niczym najzłośliwszy nowotwór. Na Waszych oczach otworzę brzuszek jednej (a może kilku) z ofiar, wskażę patogeny i wraz z Wami ustalę, jak ożywić nawet taką ofertę, która zapadła aż na 7 chorób śmiertelnych (sic!). 

A jest co poprawiać, bo statystyki są przerażające: 

  • osoba szukająca mieszkania lub domu otwiera tylko ok. 1% wszystkich ofert, które wyświetlą jej się na listingach w serwisach typu Otodom, Allegro, Morizon, Gratka, OLX itp., 
  • 97% otworzonych ofert… porzucanych jest bezpowrotnie w ciągu pierwszych 60 sekund.

Podczas seminarium pokażę, jak sprawnie zlokalizować najważniejsze szkodniki w naszych ofertach (wskażę palcem, gdzie ich szukać) i jak z nawet bardzo „martwej” oferty nie tylko wykrzesać życie, ale przede wszystkim sprawić, aby sprzedawała sprawnie, szybko i zyskownie. 

Zapraszam: 

Wykład będzie krótki, dlatego z konieczności ograniczę się do paru najbardziej spektakularnych błędów i kilku ciekawych trików, które uczynią Twoje oferty bardziej seksownymi i – przede wszystkim – skutecznymi. Ale pełnię wiedzy znajdziesz również w mojej najnowszej publikacji „Nieruchomościowe seppuku”:

Dostępna również w sympatycznym towarzystwie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko