Statystycznemu autorowi zazwyczaj wystarcza wieczór autorski. Dla Dutkonia jednak Ebookpoint (Grupa Helion) zarezerwował cały tydzień:). Od 31 sierpnia do 6 września można bardzo korzystnie upolować moje tytuły, a 2 września zapraszam też na całodniowe e-spotkanie autorskie na Facebooku.

box_maciejDutkoTydzAutor_720x350_ebp

Przez cały tydzień, do 6 września włącznie, na Ebookpoint.pl moje wcześniejsze e-booki można upolować o 50% taniej, a dwie najnowsze książki – „Efekt tygrysa” i „Targuj się!” – w bardzo przyjemnym dla portfela pakiecie.

Natomiast w środę, 2 września, w godz. 10-18 czekam na Was na Facebooku. Na profilu wydawcy Facebook.com/ebookpointPL będę odpowiadał na Wasze pytania, przygotuję też kilka przyjemnych promocji i konkursów (do zgarnięcia będzie trochę moich książek, a także inne zdobycze). Zapraszam!

 

Nagrody do wzięcia 2 września: książki, CD, koszulki, czapeczki, kubki

nagrody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko