Czy zdajesz sobie sprawę, że… negocjujesz przez całe życie? Od przedszkola po późną starość targujesz się w tysiącach sytuacji. Przeważnie jednak robisz to nieświadomie: zamiast negocjować – kłócisz się, zamiast argumentować – przeciągasz linę, zamiast dążyć do celu – tracisz siłę i nerwy. Zmień to! Sięgnij po niezwykłą książkę o zwykłych (codziennych) negocjacjach.

Jakiś czas temu uświadomiłem sobie, że znów z kimś o coś się targuję. I bynajmniej nie chodziło o pertraktacje biznesowe (choć te również uprawiam niemal codziennie), lecz o zwykłą, codzienną sprawę. Zrozumiałem wtedy, że znajomość elementarnych zasad zwiększa skuteczność negocjacji, ułatwia i przyspiesza osiąganie celów, a przy tym – może dać korzyści wszystkim stronom (słynne win-win).

Zacząłem więc skrupulatnie spisywać przypadki z ostatnich 30 lat swojego życia. Wynotowałem całą masę inspirujących przykładów, kiedy dzięki odpowiedniej zasadzie udało mi się wynegocjować to, co chciałem. Ale zebrał się też niemały stosik bardzo pouczających wpadek, które wprawdzie zakończyły się moimi porażkami negocjacyjnymi, ale pozwoliły mi (i pozwolą Tobie!) uniknąć podobnych pułapek w przyszłości.

Tak powstała książka „Targuj się! Zen negocjacji”, która jest drogowskazem negocjacyjnym w codziennych (i w mniej codziennych) sytuacjach. Znajdziesz tu porady, triki i ciekawe zasady, które pozwoliły mi oszczędzić setki tysięcy złotych, ale też osiągać dodatkowe, pozaekonomiczne korzyści, często warte znacznie więcej niż pieniądze.

 

W książce „Targuj się! Zen negocjacji” zdradzam:

  • kilkadziesiąt zasad, których znajomość maksymalizuje szansę powodzenia i chroni przed ryzykiem popełnienia błędów,
  • najskuteczniejsze techniki mądrego i etycznego „dopinania swego”,
  • praktyczne podpowiedzi, jak bronić się przed nieuczciwymi sprzedawcami, marketerami i innymi osobami, które doskonale znają meandry wywierania wpływu i manipulowania,
  • wskazówki, jak wyjść zwycięsko… nawet z pozornie przegranych negocjacji.

Książka jest już na etapie redakcji, później czeka ją jeszcze korekta, skład i druk. W sierpniu i wrześniu nakład trafi do kilku tysięcy czytelników w całej Polsce, ale jeśli wesprzesz nasz projekt w serwisie PolakPotrafi.pl, swój egzemplarz „Targusia” otrzymasz nawet kilka tygodni wcześniej.

 

Kliknij w obrazek poniżej i zamów książkę w przedsprzedaży:

 

Na stronie projektu możesz:

  • zamówić książkę „Targuj się!” w specjalnej, przedsprzedażowej cenie (oszczędzając nawet 40%),
  • zgarnąć równie okazyjnie mój wcześniejszy bestseller „Efekt tygrysa”,
  • zamówić pakiety wieloegzemplarzowe obu książek z rabatami przekraczającymi 60%.

A może chcesz zostać Patronem książki i mieć swoje logo na jej okładce lub reklamę w środku? Tym bardziej zapraszam – wspierając projekt na kilka możliwych sposobów możesz zostać mecenasem tej ciekawej publikacji, a przy okazji dostać nawet 60 egzemplarzy do rozdania swoim kontrahentom, przyjaciołom i bliskim.

 

Zapraszam serdecznie!

Podpis-orange-mini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko