Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Edukacyjnego Spotkania Allegro. 2 dni zajęć, kilka ciekawych tematów i bogaty pakiet materiałów szkoleniowych – to wszystko czeka na Ciebie w ostatni weekend lutego w Szczecinie. Do tego, pierwsze osoby, które zgłoszą się do mnie, wchodzą za darmo. Czas start!

Lutowe ESA odbędzie się w szczecińskim Radisson Blu Hotel, Plac Rodla 10. W ciągu dwóch dni dowiesz się m.in.:

  • jak tworzyć skuteczne i perswazyjne oferty sprzedaży,
  • co zrobić, gdy ktoś kopiuje opisy i zdjęcia z Twoich aukcji,
  • jakie są najważniejsze zasady prawne handlu w Internecie,
  • w jaki sposób prowadzić profesjonalną komunikację z e-klientem,
  • dlaczego warto poznać podstawowe zasady rządzące psychologią zakupów,
  • jak tworzyć profesjonalne zdjęcia do swoich ofert.

Tradycyjnie już będzie też czas, by spotkać się z pracownikami Allegro, pogadać z prowadzącymi i napić się dobrego wina na wieczornej imprezie.

Informacje o szkoleniu: esa.allegro.pl

Wstęp: 100 zł, ale pierwsze osoby, które zgłoszą się do mnie ([email protected]), otrzymają darmowe wejściówki, uwzględniające oczywiście korzystanie z całego dobrodziejstwa ESA. Wysyłając zgłoszenie, podaj koniecznie imię i nazwisko oraz numer telefonu. Możesz zgłosić również osobę towarzyszącą!

Do wzięcia pozostało jeszcze: 5 wejściówek

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko