Już za 2 tygodnie we Wrocławiu odbędzie się „Akademia E-prawa” – szkolenie, podczas którego powiemy, co musisz poprawić w swoim e-biznesie, aby nie paść łupem łowców czarownic, czyhających na błędy e-sprzedawców. A już w najbliższy czwartek wpadnij na darmowy webinar poświęcony tej samej tematyce.

W 3 godziny od uruchomienia zapisów na webinar mamy już 100 zarejestrowanych Uczestników. Pokazuje to, jak wielkie zagrożenie ze strony nieuczciwych prawników czują polscy e-sprzedawcy…

Czwartkowy webinar startuje o 20:00. Prosto z Tajlandii poprowadzi go Piotr Motyl, który jako gości zaprosił Jakuba Szajdzińskiego z kancelarii Ensis, oraz mnie – jako organizatora „Akademii E-prawa”.

webinar

Będziemy starali się odpowiedzieć m.in. na pytania:

  • jak

     wyłamać się z grona 95% e-sprzedawców narażonych na pozwy?

  • jak przygotować swój e-biznes do nowych przepisów?
  • jak uniknąć klauzul zakazanych, które mogą zrujnować Twój e-sklep lub sprzedaż na Allegro?
  • co zrobić, kiedy już otrzymało się pozew? (nie skacz wtedy z okna – wiele pozwów możesz łatwo zneutralizować).

Zapraszam: 29 maja, 20:00. Link do bezpłatnego udziału w konferencji: http://bit.ly/AkademiaE-prawa

Ps. Udostępnij tę informację – być może uratujesz skórę któremuś z Twoich znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko