wshlogo

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu zaprasza na 2-letni Program Executive MBA w języku polskim. 5% rabatu dla pracowników tej samej firmy.

wsh-naglowek

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu we współpracy z wysokiej klasy specjalistami ze świata nauki i biznesu stworzyła unikalną ofertę najwyższej jakości programu MBA, dopasowaną do potrzeb współczesnych studentów i najlepszych standardów:

  • Celem studiów jest usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy biznesowej w oparciu o dzielenie się doświadczeniem, jak również zdobycie praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów korporacyjnych w ujęciu globalnym.
  • Program studiów obejmuje 500 godzin intensywnych i interaktywnych zajęć w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów, projektów, analiz przypadków biznesowych i spotkań ze znanymi liderami biznesu.
  • Studenci otrzymują stopień magistra zarządzania oraz dyplom ukończenia podyplomowych studiów MBA.
  • Studia realizowane są we współpracy z Wrocławskim Parkiem Przemysłowym i WSSE Invest-Park.
  • Curriculum oparte jest na planie studiów naszego zagranicznego partnera – Leipzig Graduate School of Management – jednej z nalepszych szkół biznesu na świecie (Top 3 w Niemczech wg „Financial Times European Business School Rankings 2015”).
  • Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, która posiada specjalistyczne doświadczenie z różnych dziedzin biznesu.
  • Duży nacisk kładzie się na pracę zespołową, przewagę praktyki nad teorią oraz holistyczne podejście do wiedzy i jej efektywnego wykorzystania w rozwiązywaniu problemów.
  • Nasi studenci pochodzą z różnych sektorów biznesu. Różnorodność ta wnosi do programu nową jakość i świeżość spojrzenia na różne aspekty biznesu.

 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ. NIE CZEKAJ NA LEPSZE JUTRO.
Stwórz swoją sieć wartościowych kontaktów zawodowych.

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu
The University of Business in Wroclaw

Ostrowskiego 22, 53- 238 Wrocław

tel. 71 333 11 11/33

[email protected]
www.mba.handlowa.eu

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Studia oferowane są też w wersji anglojęzycznej – International MBA (100% in English), we współpracy z HHL – Leipzig Graduate School of Management – jedną z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie (Top 3 w Niemczech, #33 w Europie wg “Financial Times European Business School Rankings 2015”), gdzie zajęcia prowadzone są przez wykładowców-praktyków z HHL-u i innych uczelni zagranicznych oraz liderów biznesu.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko