Od 4 miesięcy „Biblia e-biznesu 2” pozostaje na liście bestsellerów i zbiera najwyższe opinie od Czytelników. Dziś została nominowana w konkursie na najlepszą książkę w kategorii biznes IT oraz Najlepszą Książkę Roku 2016. Zagłosujesz?

„Biblia e-biznesu 2” powstawała niemal przez rok. Przy tym olbrzymim projekcie pracowało blisko 60 autorów – ekspertów w różnych aspektach e-przedsiębiorczości, oraz kilkunastu redaktorów, korektorów, składaczy, drukarzy oraz innych pracowników wydawnictwa i drukarni. Jest to pierwsza tak kompleksowa publikacja w swojej branży, która stanowi praktycznie pełne kompendium wiedzy dla e-przedsiębiorców.

Jeśli uważasz, że nasza publikacja zasłużyła na miano „Książki Roku 2016”, oddaj na nią, proszę, swój głos. Zmotywuje to nas, autorów, do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad kolejnym wydaniem.

Głosowanie: otwórz post konkursowy na Fb i w komentarzu wpisz tylko: „Książka Roku i najlepsza książka Biznes IT – Biblia e-biznesu 2”. Możesz też dodać króciutkie uzasadnienie – autorzy najciekawszych otrzymają od Helionu bony na zakup książek.

Głosowanie trwa do 22.02.2017; rozdanie nagród: 26 lutego.

Dziękujemy!

Maciej Dutko & Autorzy „Biblii e-biznesu 2”

 

 

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Zagłosowałem z pełnym przekonaniem, iż jest to według mnie najlepsza książka z szeroko pojętego biznesu i e-biznesu w Polsce. Choć oczywiście wszystkich książek nie znam.
    Czytając tę „cegłę” staram się wynotowywać cenne fragmenty, tak aby móc to zestawić z prowadzonym przez siebie e-biznesem. Ubolewam tylko, że czasu brakuje, ale chociaż te 20 minut dziennie staram się znaleźć, aby poczytać.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko