Kolejna edycja największej polskiej konferencji biznesowej w Azji – już za kilka dni. Oficjalnie – miejsc już nie ma, ale mamy obiecane 3 ostatnie bilety dla Czytelników Akademii Internetu. Chcesz jeden?

„Biznes Ponad Granicami” to projekt promujący wśród przedsiębiorców model biznesu prowadzonego niezależnie od miejsca i angażującego jak najmniej pieniędzy i czasu. Twórca programu – Piotr Motyl – to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem handlowym, współautor „Biblii e-biznesu”, od kilku lat mieszkający w Azji i z powodzeniem realizujący tę ideę w praktyce.

Lutowa konferencja to już kolejna edycja. Tegoroczny trzydniowy program  odpowie m.in. na pytania:

  • jakie warunki trzeba spełnić na drodze do „biznesu ponad granicami”?
  • na jakich rynkach i w co inwestować?
  • w jaki sposób dbać o e-bezpieczeństwo swojego biznesu?
  • jak znaleźć i zweryfikować rzetelnego dostawcę w Chinach?
  • jakimi sposobami dystrybuować produkt on-line i szukać klientów w internecie?
  • jakie korzyści daje rejestracja biznesu w różnych krajach (Polska vs Anglia, Estonia, Emiraty, Singapur, Hongkong)?
  • co daje dropshipping?
  • giełda czy kryptowaluty – w co i jak inwestować?

A to zaledwie część tematów, jakie będą poruszane.

Czasu jest niewiele, ale lotów z Europy do Tajlandii jest mnóstwo, zdążysz więc spokojnie zarezerwować przelot i przybyć do Bangkoku. Konferencja już po raz kolejny odbędzie się w ekskluzywnym hotelu Mandarin, a po części oficjalnej 1-3 lutego, chętni wybiorą się na egzotyczną i piękną wyspę Koh Chang, by przez kolejne dni „ciężko pracować” w przepięknych okolicznościach przyrody.

Chętny do udziału? Wejdź na event.biznesponadgranicami.pl i zapisz się. Koniecznie podaj hasło „Evolu” – zostały 3 ostatnie miejsca dla nas!

Rezerwacja noclegów: Hotel Mandarin

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko