Zapisz: 30 sierpnia, Warszawa. Tego dnia będziesz na nietypowym spotkaniu. Spotkaniu z sześcioma autorami i ich najnowszymi książkami. Każda z nich to otwieracz. Do oczu. Do mózgu. Do sukcesu. 

Przez 8 godzin będziesz mógł posłuchać, zadać pytanie, dotknąć… książek i ich autorów. Mnie też:) A ich książki zabierzesz ze sobą do domu.

Kto będzie (lecąc alfabetycznie):

czytaj-i-dzialaj-okladki

czytaj-i-dzialaj-czego-sie-dowiesz

Zobacz szczegóły i zapisz się na stronie projektu: „Czytaj i działaj”. Pamiętaj: widzimy się 30 sierpnia w Warszawie.

Ps. Nie przychodź sam! Weź ze sobą kogoś fajnego, z kim na bieżąco będziesz się dzielił wrażeniami. A jeśli fejsbukujesz, zajrzyj tu www.facebook.com/czytajidzialaj i koniecznie podaj dalej.

Niech wiedzą, że wiesz.

Niech wiedzą, że działasz.

Niech też przyjdą.

 

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Byłem, widziałem i bardzo miło wspominam to wydarzenie, warto było się tam pojawić i posłuchać. Do dzisiaj zresztą bardzo dokładnie je pamiętam ze względu na wiele inspirujących i wręcz przełomowych koncepcji, które można było usłyszeć.
    Atmosfera też była przesympatyczna 🙂

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko