14-17 maja w Warszawie odbędą się największe w Polsce targi książki. Stoisko 168V zanotuje prawdopodobnie największe zagęszczenie autorów na metrze kwadratowym – w jednym miejscu spotkasz Marcina Osmana, Kamilę Kruk, Andrzeja Burzyńskiego, Justynę Kościelską i mnie. Wpadniesz pogadać?

Targi będą odbywały się na Stadionie Narodowym. Oprócz zgarnięcia autografów, zdjęcia „z małpką” i udziału w spotkaniach autorskich, upolować będzie można ciekawe publikacje w ciekawych promocjach. Na moich Czytelników czeka m.in. „Efekt tygrysa”, ale w promocyjnej przedsprzedaży będziesz mógł też już teraz zamówić najnowszą książkę „Targuj się! Zen negocjacji”, której premiera już w sierpniu.

Plan spotkań autorskich przy naszym magicznym stoisku 168V:

kruk

osman

kościelska

burzynski

dutko

– to oficjalne godziny spotkań, ale możesz polować na nas także w pozostałe dni – będziemy w pobliżu:)

 

Do zobaczenia na Targach!

Ps. Strona imprezy – tutaj: www.targi-ksiazki.waw.pl

Targi Książki

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko