Kochane Tygrysy,

Dziękuję serdecznie za Wasze wsparcie dla projektu mojej książki „Efekt tygrysa”. 16 lipca projekt dobiegł końca, osiągając aż 114% z założonego budżetu. Serwis PolakPotrafi.pl poinformował, że tym samym jest to najdroższy, rekordowy projekt w tej kategorii.

Sukces na 114%

 

W komunikacie PolakPotrafi.pl czytamy:

„Efekt tygrysa – puść swoją osobistą markę w ruch” został właśnie najdroższym udanym projektem książkowym na PolakPotrafi.pl. Zgromadził on 20 868 zł od 212 wspierających. Szczerze gratulujemy!

Projekt: https://polakpotrafi.pl/projekt/efekt-tygrysa

 

Książka jest już w druku. Pierwsze egzemplarze wyruszą do osób, które złożyły zamówienie w przedsprzedaży, ok. 26 lipca.

 

Sukces projektu nie byłby możliwy bez wsparcia grona Przyjaciół, którym pragnę serdecznie podziękować:

  • Marcinowi Godlewskiemu – za jego bezinteresowne olbrzymie wsparcie promocyjne i nagłośnienie publikacji na naprawdę imponującą skalę,
  • Krzyśkowi Gontarkowi z Dziennika Internautów – za wsparcie mojej kolejnej szalonej inicjatywy (tym razem wydawniczej) i wiarę, że znów się uda:),
  • Kasi Garbaciak z iStore – za bezcenny dotyk sponsora i promocję książki oraz idei personal brandingu również wśród właścicieli e-sklepów,
  • Wojtkowi Rynkiewiczowi z Money.pl – za kopniaka promocyjnego, dzięki któremu o książce dowiedziały się tysiące Czytelników tego najlepszego medium ekonomicznego w Polsce,
  • Markowi Niedźwiedziowi – za obustronną współpracę promocyjną i sponsoring:),
  • Marcinowi „Hugo” Kosińskiemu – za wprowadzenie „Tygrysa” na antenę i salony Kontestacji oraz wsparcie w eterze,
  • serwisowi Maklamp – za sponsoring,
  • moim kochanym, a szczególnie aktywnym w promowaniu książki Fejsbukowiczom (Wy już wiecie, komu najbardziej:),
  • Łukaszowi „Soczowi” Solarskiemu – za fantastyczny klip video promujący książkę (korzystajcie z usług Łukasza – robi świetne video!),
  • Dominice Zakrzewskiej – najlepszemu grafikowi w Polsce, za rewelacyjny projekt okładki, który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania w kategorii „Zajebistość” ( :* ),

– a przede wszystkim Osobom, które – nie widząc książki i nie mając jej w rękach – kupiły tygrysa w worku, wspierając projekt.

Dziękuję, Kochani, i obiecuję, że „Efekt tygrysa” nie zawiedzie Waszego zaufania!

Podpis-orange-mini

 

 

 

Zamów „Efekt tygrysa” – pierwszą polską książkę o personal brandingu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko