Ekomersy to nagrody przyznawane najlepszym usługom i produktom oraz osobom wspierającym sprzedaż w sieci. Wskaż swój typ i wpłyń na poprawę polskiego e-handlu.

Do ekomersów firmy zgłaszają się same, ale kandydatury może też składać każdy, kto uważa, że dany produkt czy przedsiębiorca powinien zostać uhonorowany.

Nagrody przyznane zostaną w kategoriach:

Najlepsza platforma sklepowa

dla marek oferujących narzędzia do uruchomienia i prowadzenia sklepu internetowego w oparciu o model SaaS i platformy typu Open Source; oferujące rozwiązania w obszarze f-commerce, a także oprogramowanie dedykowane do tworzenia sklepu internetowego

Operator logistyczny roku

dla firm, których obszarem działalności jest dostarczanie przesyłek na zlecenie sklepów internetowych, a także oferujących usługi logistyczne i operacyjne m.in. przygotowanie przesyłek, obsługę zwrotów, magazynowanie produktów

Najlepszy system płatności

kandydaci do nagrody w tej kategorii to firmy oferujące systemy płatności internetowej, a także inne narzędzia płatnicze i usługi umożliwiające dokonanie i obsługę płatności przez Internet.

Debiut roku

kategoria dla marek, które oferują dowolne produkty i usługi, których odbiorcami są sklepy internetowe lub inne podmioty prowadzące sprzedaż w Internecie. W tej kategorii zostanie nagrodzony produkt lub usługa wdrożona w okresie od 1 września 2011r. do 31 sierpnia 2012r.

Najlepsi w komunikacji

kategoria, do której swój udział mogą zgłosić marki oferujące narzędzia i aplikacje wspomagające komunikację klientami, a także dostarczające danych na temat skuteczności strategii komunikacji poprzez monitorowanie marki w Internecie. Są to m.in. narzędzia e-mail marketingowe, mobile marketingowe, aplikacje na portale społecznościowe, infolinie, narzędzia do monitorowania.

Osobowość roku w e-commerce

ktoś kogo cenicie, ktoś kto jest pasjonatem e-commerce i osiąga w tej branży sukcesy. Ktoś komu chcielibyście pogratulować tego co już udało mu się zrobić i kibicować w tym co planuje w przyszłości. Waszym zdaniem Osobowością Roku w e-commerce jest…?

(źródło: ekomersy.pl)

Może i Ty zechcesz zgłosić ulubioną firmę działającą w internecie, dobry produkt lub osobę, która – w Twojej ocenie – wpływa pozytywnie na rozwój polskiego e-biznesu?

Zgłoszenia można składać na stronie ekomersy.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko