Od zawsze intrygowały mnie małe żyćka, kiedyś myślałem nawet, by zostać entomologiem. Dlatego tę książkę wciągnąłem jednym tchem – wbija w fotel (nawet na stojąco)!

Większość ludzi brzydzą wszelkie „robale”: owady, pajęczaki, wije, skąposzczety i inne maleństwa. A ja nie potrafię patrzeć na nie inaczej niż z fascynacją i szacunkiem. Z jednej strony zachwyca nieogarnięta rozumem mnogość form, jakimi zaskakuje natura (my, jako ludzie, lubimy plagiatować, kopiować i naśladować, podczas gdy kreatywność przyrody jest nieograniczona). Z drugiej, konstrukcja ich ciałek oraz wytworów wciąż oszałamia inżynierów. No i wreszcie te małe i kruche osoby są – patrząc proporcjonalnie – bez porównania silniejsze i potężniejsze od h. sapiensów (śmiem przypuszczać, że po epoce dominacji człowieka, światem zawładną właśnie owady & s-ka).

Nie wierzysz? Oto przedsmak tych czasów – wybrane historie (nierzadko krwawe i mroczne), których nie powstydziliby się Poe, Lovcraft, Hitchcock czy King.

zbrodnie robali audiobook e-book
Przeczytaj lub posłuchaj:

Polecam,

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko