21 listopada – Dniem Życzliwości. Ale i dniem ważnym dla www.Audite.pl – stuknął nam właśnie 999. audyt oferty Allegro. Audyt nr 1000 dedykuję wyjątkowej osobie. Elżbieta Wojdyła od lat pomaga tysiącom osób w Polsce, mimo że każdego dnia sama toczy niewyobrażalną dla większości z nas walkę…

Dlatego jest akcja:

  1. Audyt nr 1000 jest audytem specjalnym – dochód z niego wesprze rehabilitację Eli. Jeśli masz ofertę na Allegro i chcesz, abym pomógł Ci uczynić ją bardziej skuteczną – zalicytuj.
  2. To proste: wejdź na www.facebook.com/dutkon i znajdź post z 21.11.2014, godz. 16:49. W komentarzu do tego postu podaj kwotę wyższą niż podana wcześniej.
  3. Jeśli wygrasz, z przyjemnością przeprowadzę dla Ciebie ekspresowe badanie Twojej dowolnej oferty na Allegro i przygotuję profesjonalny raport ze wskazówkami, co należy poprawić.

Czas – start. Koniec licytacji: 30 listopada, 19:59.
Standardowy koszt audytu to 798 zł, ale startujemy od 1 zł. Granica górna – nie obowiązuje:)

audite-dla-eli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko