Od 31 grudnia jesteśmy w Afryce. Dzieje się dużo, a z Polski dochodzą głosy spragnione wieści i obrazów. W tym miejscu zebrałem więc wszystkie dotychczasowe zdjęcia, filmy, a nawet nagranie audycji radiowej, w której opowiadamy o afro-ciekawostkach. Zapraszam do zajrzenia i posłuchania.

Slajdorelacja z wyprawy – garść najciekawszych ujęć:

 

A tu krótki film, jaki nagrałem podczas drogi z pracy do domu przez Lindę (mam nadzieję, że wyprawa w głąb zambijskiej wioski zrekompensuje kiepską jakość nagrania):

 

Zapraszam też do… afrykańskiego gara z jedzeniem – zaglądamy, co i jak je się w Afryce:

 

A teraz zabieram Was na rafting – spływ po jednej z najniebezpieczniejszych rzek:

 

Zapraszam też do posłuchania naszej radiowej relacji, w której na żywo, na antenie Kontestacja.com, opowiadaliśmy o Afryce:

 

Tu natomiast dowiesz się więcej o celu wyprawy:

Polecam też tekst o naszym wyjeździe, jaki pojawił się w serwisie Wiadomosci24.pl: „Polscy milionerzy budują szkołę w Zambii”

Zobaczcie również kilka filmów nakręconych głównie przez Kamila – są tutaj.

 

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko