Już za kilka dni wraz z Kamilem Cebulskim ruszamy do Zambii, aby… budować szkołę. Zapowiada się ciekawa przygoda i fajne doświadczenie. Doświadczenie tak różne od naszych zwykłych polskich biznesów.

 

Tak będzie wyglądała szkoła, którą budujemy w Zambii
Tak będzie wyglądała szkoła, którą budujemy w Zambii (fot. www.asbiro.pl/afryka)

W całej imprezie chodzi o to, by nieopodal Lusaki, stolicy Zambii, stworzyć kompleks edukacyjny: przedszkole, szkołę i uczelnię wyższą. Przedsięwzięcie ma wymiar nie tylko społeczny, ale również biznesowy – budowa szkoły da pracę ludziom, których dzieci już za kilka lat będą mogły korzystać z efektów ich trudu. Oczywiście odpłatnie. Jakże prosty i pomysłowy zamknięty ekosystem ekonomiczny!

Inwestycja znajduje się już w pewnym stopniu zaawansowania: część prac została wykonana, a polscy darczyńcy przekazali wiele materiałów i funduszy. Wciąż jednak potrzebne są pieniądze, które pozwolą na ukończenie przedsięwzięcia. Jeśli i Ty chciałbyś dołożyć swoją „cegiełkę” do ściany tej dobrej inicjatywy, w imieniu organizatorów akcji, a przede wszystkim afrykańskich dzieciaków, zapraszam do choćby skromnych wpłat:

Fundacja KCBE
ul. Spokojna 14
28-300 Jędrzejów

Numer rachunku bankowego:
81 1020 2733 0000 2402 0037 9990

Tytułem: AFRYKA

A może ktoś z Was chce wybrać się do Afryki i wspomóc nas, a przy tym pozwiedzać Czarny Ląd i przeżyć przygodę życia? My wyjeżdżamy pod koniec grudnia, ale za parę miesięcy będzie kolejny wyjazd, na który już teraz można się zgłaszać. Zapraszam i zachęcam!

Dowiedz się więcej:

 

 

7 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Dużo podróżuję. Noclegi zamawiam zwykle przez Agoda.com – cenię olbrzymi wybór i szybki proces rezerwowania.


Jeśli nie hotele, to Airbnb – to genialna alternatywa, zwłaszcza na wyjazdy z przyjaciółmi, kiedy chcemy zamieszkać w jednym miejscu. I w sensownych cenach!


Często wyjeżdżam za granicę. Dzięki karcie Revolut skończył się koszmar biegania po kantorach i wymieniania walut – wszędzie płacę jedną kartą bez absurdalnych różnic kursowych.


Wysyłamy nieco przesyłek kurierskich. A wszystkie przez wygodny serwis Furgonetka.pl:


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


Z taksówek korzystam rzadko, ale jeśli już – wybieram Ubera lub Bolta, bo uwielbiam ich wygodne i funkcjonalne aplikacje.


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Biblia e-biznesu 3.0