Dziś w nocy Prawo i Sprawiedliwość po raz kolejny… złamało i prawo, i sprawiedliwość, pokazując, jak bardzo mają gdzieś Polaków. Może wreszcie czas oderwać te pasożyty od żywiciela, jakim jest Polska?


Przykro mi, ale czas przestać używać grzecznych słów i hamować się nieszczerą „poprawnością” – to, co robią bydlaki z PiS-u, przekracza jakiekolwiek granice: etyki, przyzwoitości, pazerności, o prawie i o sprawiedliwości nie wspominając. Notabene ktoś, kto tak nazwał tę bezkarną bandę kanalii, wspiął się na absolutne szczyty hipokryzji. Równie dobrze ludożercę mógłby nazwać wegetarianinem, a seryjnego gwałciciela – cnotliwcem. 

Do rzeczy: dziś o 4:20 w nocy partia rządząca wprowadziła bezprawne zmiany w Kodeksie wyborczym. W skrócie: PiS za wszelką cenę chce przeprowadzenia wyborów prezydenckich w pierwotnie ustalonym terminie, ponieważ wg szacunków wtedy właśnie mogą liczyć na największe poparcie wyborców. Pod pretekstem walki z epidemią wprowadzono więc zasadę, że będzie można głosować „korespondencyjnie”. Sęk w tym, że możliwość taką będą miały wyłącznie osoby odbywające kwarantannę oraz… wyborcy w wieku 60+, czyli główny elektorat Kaczyńskiego i spółki. Inni, jeśli będą chcieli oddać głos, muszą osobiście udać się do urn – czego w obawie przed wirusem oczywiście większość Polaków zapewne nie uczyni. Efekt: już dziś bandyci z PiS-u zapewniają sobie wygraną.

Anna Rakowska-Trela, Konstytucjonalistka i profesor prawa z Uniwersytetu Łódzkiego, na swoim facebookowym profilu wypunktowała „Dekalog hańby” – najważniejsze punkty, w których PiS złamało elementarne zasady prawa:

https://www.facebook.com/anna.rakowska.12/posts/10216871517995386
(dostęp: 28.03.2020, 16:47)

To kapitalny przykład tego, jak po raz kolejny bandyci nazywający się „władzą” ignorują podstawowe zasady prawa, etyki, ale i elementarnego szacunku do własnego narodu, który sprowadzony został wyłącznie do „mięsa wyborczego”.

Zgodnie z zaleceniami Sun Tzu i „Sztuki wojny”, zawsze staram się zrozumieć swojego wroga. I myślę, że dobrze rozumiem motywacje PiS-u: chodzi przecież o stare jak świat żerowanie na żywicielu, jakim jest państwo. A pasożyt jest tylko pasożytem: kleszcz, pijawka, tasiemiec, Kaczyński czy Morawiecki – każde z nich jest stworzeniem, które chce przetrwać; co z tego, że kosztem innych.

Natomiast nie mam absolutnie cienia zrozumienia dla ludzi, którzy sami sobie takich pasożytów wybierają – to tak, jak by przejść się po bagnie, odsłonić ręce, plecy i głowę, zgarnąć kilkaset pijawek i zaprosić do żerowania. I tylko dlatego, że pijawka nazwała się „krwiodawcą”, obiecując Ci 500+ ml krwi miesięcznie – jedyne, co musisz zrobić, to zagłosować za tym, aby się przyssała.

Nie widzisz różnicy między wysysaniem a dawaniem? Cóż, to znaczy, że jesteś albo idiotą, albo prostytutką; a najpewniej – jednym i drugim…

 

Ja idę na wybory, niezależnie od terminu i zarazy w powietrzu 
– wolę złapać możliwego wirusa, niż zgodzić się na pewne pijawki!

A Ty?

 


Ty też nie cierpisz PiS-u? Wpisz kod rabatowy „wyPiSdrzać
i zamów za 197 zł zamiast 997 zł
!

4 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko