Objęliśmy ambasadoringiem przeciekawą inicjatywę studencką – projekt BaseConnect. Jest to platforma umożliwiająca absolwentom start wprost do kariery.  

 

baseconnect

BaseConnect.org to innowacyjna platforma ułatwiająca studentom znalezienie ciekawych praktyk i staży, a absolwentom – wymarzonej pracy. Serwis oferuje też funkcjonalność informowania o ciekawych wydarzeniach na uczelni, pozwala też w jednym miejscu kojarzyć studentów z potencjalnymi pracodawcami.

Jeśli jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem, zapraszamy do platformy BaseConnect – utwórz swój profil, nawiąż kontakty z innymi studentami, bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na terenie uczelni, stwórz swoje on-line CV i ubiegaj się o staże i pracę.

BaseConnect.org jest wspierane przez największe uniwersytety w Krakowie, znanych blogerów i organizacje studenckie, takie jak, AIESEC, ELSA, IAESTE, NZS, AZS. Współpracuje z takimi firmami jak Capgemini, IBM, State Street, Alexander Man Solutions, Lufthansa, ACS, Xerox, Grupa Dutkon.pl & Korekto.pl.

 

Rejestracja: www.baseconnect.org.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko