Wybory parlamentarne 2019. Jeśli chodzi o moją deklarację: Konfederacja. Dlaczego?…

Bez wdawania się w politykierskie przepychanki: bo pomiędzy ewidentnie szkodliwymi ofertami innych firm politycznch wyróżnia ich (choć nie w każdym punkcie) namiastka zdrowia.

Czy mają szansę wygrać? Jeśli takie pytanie będziemy zadawać zamiast pytania: „Czy chcę, żeby wygrali?”, sugerując się przy tym fusami słupków wyborczych, to pewnie nie. Ale mam resztki nadziei, że ostatnie kilka lat niszczenia tego kraju tak przez PiS, jak przez PO, choć w części myślących krytycznie i samodzielnie jednostek wzbudziło potrzebę zmiany.

Tak czy inaczej: będziemy zasługiwać tylko na to, co sami wybierzemy (zwłaszcza jeśli będzie to wybór między… pójściem na wybory a niedzielnym kotletem przy „Familiadzie”).

Amen

[To mój subiektywny pogląd, który zamieszczam w odpowiedzi na pytania „No to na kogo?”, a nie w celach przeciągania innych osób, które nie są takim przeciąganiem zainteresowane, tak jak i mnie nikt nie namówi na przekazanie głosu na PiS, PO czy PSL, którzy już nieodwracalnie zawiedli moje zaufanie. Dlatego nie zapraszam do dyskusji i wymiany argumentów, zachęcam natomiast do samodzielnego myślenia, analizy programu, analizy faktów, odrzucenia propagandy i sondaży, no i oczywiście do odrobiny ryzyka i zaufania, że nowa siła w polityce zrobi jednak coś dobrego]
Maciej Dutko

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko